0
Завантажити ще

Жіноча збірна України з біатлону достроково завершила ЧС в Обергофі

Жіноча збірна України з біатлону достроково завершила чемпіонат світу в Обергофі. У неділю Юлія Джима не стартуватиме у масстартах через застуду. Про це повідомили Федерація біатлону та Суспільне.

- Ще вчора ми мали надію, що легка застуда швидко мине та Юлія зможе взяти участь у сьогоднішньому змаганні. Але нажаль, стан нашої біатлоністки не покращився і аби не мати ускладнення зі здоров’ям, було прийнято рішення, що масстарти Джима пропустить, - йдеться у телеграм-каналі федерації.

32-річна Джима - єдина українка, що відібралася до жіночого масстарту на чемпіонаті світу з біатлону. Гонка відбудеться у неділю, 19 лютого, о 16:15 і закриватиме програму ЧС.

19 лютого Юлія Джима мала втретє у кар'єрі виступити у масстарті на чемпіонаті світу з біатлону. Перед цим вона змагалася у гонці в 2015 році (25-е місце) і в 2016-му, де фінішувала шостою.

У заключний день чемпіонат світу на старт вийдуть Дмитро Підручний та Антон Дудченко. Вони відібралися до чоловічого масстарту, який почнеться о 13:30.

18 лютого Юлія Джима не вийшла на старт у жіночій естафеті. Замість неї другий етап гонки пробігла 27-річна Дар'я Блашко. Українки фінішували на 14-му місці і це найгірший результат в історії.

Чемпіонат світу з біатлону в німецькому Обергофі проходить 8-19 лютого. Не здобувши жодної нагороди, Україна перервала серію з чотирьох поспіль "медальних" чемпіонатів світу.