0
Завантажити ще

Лунін став першим українським футболістом, який виграв клубний чемпіонат світу

Андрій Лунін став першим українським футболістом, який виграв клубний чемпіонат світу. 11 лютого, у свій день народження, Лунін вийшов у стартовому складі «Реала» у фіналі турніру.

«Реал» здолав «Аль-Хіляль» (Ер-Ріяд, Саудівська Аравія) з рахунком 5:3. Андрій Лунін відіграв усі 90 хвилин на позиції воротаря. Про це повідомило Суспільне Спорт.

У 2009 році український футболіст Дмитро Чигринський у складі "Барселони" виграв клубний чемпіонат світу, але в фіналі турніру він не виходив на поле.

- Чемпіони. Дякую команді за перемогу. Незабутній день. Дякую всім за вашу підтримку, - написав Лунін у своєму Інстаграм.

У суботу Андрію Луніну виповнилося 24 роки. Для нього це п'ятий трофей у складі "Реала". Також він є володарем Ліги чемпіонів, Суперкубка УЄФА, Суперкубка Іспанії та чемпіоном Іспанії.

"Реал" вп'яте виграв турнір і залишився найтитулованішим клубом в історії. Для "Аль-Хіляля" це був перший вихід в фінал клубного чемпіоната світу.

У травні 2022 року Андрій Лунін та його дружина Анастасія стали батьками сина.