Завантажити ще

Захисник збірної України Забарний перейшов до клубу англійської Прем'єр-ліги

Захисник збірної України Забарний перейшов до клубу англійської Прем'єр-ліги
Фото: afcb.co.uk

Київське "Динамо" втратило ще одного гравця - Ілля Забарний підписав контракт з англійським "Борнмутом". Про це повідомляється на офіційному сайті клубу.

- Незважаючи на те, що йому всього 20 років, він грав на найвищому рівні за клуб та збірну і зарекомендував себе як один із найзатребуваніших молодих захисників у світі. Ми дуже сподіваємося, що він продовжить свій розвиток разом з нами, і знаємо, що він буде цінним та важливим членом нашої команди, – йдеться у повідомленні англійців.

Як зазначено у повідомленні, Забарний пописав контракт із "Борнмутом" на термін 5,5 років. Захисник став для клубу п'ятим гравцем трансферного вікна. Суму контракту в клубах не називають, але ЗМІ пишуть, що "Борнмут" заплатив "Динамо" за Забарного 27 мільйонів євро. Також кияни мають отримати 20% від продажу гравця.

На сайті київського "Динамо" підтверджується, що клуб досяг угоди з англійським "Борнмутом" про трансфер Іллі Забарного. Також там йдеться, що за умовами трансферу клуби погодили проведення благодійного товариського матчу.