6 лютого
Завантажити ще

Ракицький повернувся до «Шахтаря» на правах вільного агента

Ракицький повернувся до «Шахтаря» на правах вільного агента
Фото: facebook.com/fcshakhtar

Ярослав Ракицький повернувся до «Шахтаря» на правах вільного агента. Контракт розраховано до кінця сезону. Про це 16 сiчня повідомила пресслужба футбольного клубу. 

- 33-річний український захисник Ярослав Ракицький на правах вільного агента переходить до «Шахтаря». Контракт із гравцем розраховано до кінця сезону, - йдеться у заяві.

Дружина футболіста, співачка Ольга Ракицька, у своєму інстаграмі привітала чоловіка “з поверненням до рідного дому”. У «Шахтарі» нагадали, що навесні 2022 року Ракицький приєднався до клубу для участі в благодійних матчах Shakhtar Global Tour for Peace. 

Ярослав Ракицький публічно засудив вторгнення російських військ в Україну. 2 березня 2022 року пітерський «Зеніт» повідомив, що на прохання Ракицького достроково припинено дію контракту із ним “у зв'язку з складною сімейною ситуацією”. Першу частину сезону-2022/23 Ярослав Ракицький провів у турецькому клубі «Адана Демірспор».

Ракицький приєднався до «Зеніту» у січні 2019-го, через це його засудили в Україні та більше не викликали до збірної. Футболіст народився у Першотравенську Дніпропетровської області. За «Шахтар» виступав від 2009 до 2019 року.

Фото: instagram.com/olya_rakitska

Фото: instagram.com/olya_rakitska