28 вересня
Завантажити ще

Чоловіки вперше змагатимуться в артистичному плаванні на Олімпіаді в Парижі

Чоловіки вперше змагатимуться в артистичному плаванні на Олімпіаді в Парижі
Фото: fina.org

Чоловіки вперше братимуть участь в артистичному плаванні на Олімпійських іграх. Про це повідомила Міжнародна федерація плавання. Дозвіл дав Міжнародний олімпійський комітет.

- Історична віха для водних видів спорту: чоловіки вперше матимуть право брати участь у змаганнях з артистичного плавання на Олімпійських іграх 2024 року в Парижі, - йдеться на сайті FINA.

Чоловіки братимуть участь у командних змаганнях з артистичного плавання. На Олімпійських іграх командні програми повинні складатися з восьми учасників. Загальна кількість учасників може включати максимум двох чоловіків. Всього змагатимуться десять команд.

У федерації додали, що вперше як чоловіки, так і жінки братимуть участь у всіх водних видах спорту, включених до програми Олімпійських ігор. 

Артистичне плавання включене до Олімпійських ігор з 1984 року. У 2015-му чоловікам дозволили брати участь в артистичному плаванні на чемпіонатах світу з водних видів спорту. Американський синхронний плавець Білл Мей став першим чемпіоном світу з водних видів спорту. Він змагався у змішаному дуеті на чемпіонаті світу з водних видів спорту у 2015 році.

XXXIII літні Олімпійські ігри у Парижі відбудуться з 26 липня по 11 серпня 2024 року.