0

Аргентина стала чемпіоном світу-2022 з футболу, вигравши у Франції серію пенальті

Збірна Аргентини стала чемпіоном світу з футболу-2022, який проходив у Катарі - 3:3 (пен. 4:2). У фінальному матчі команда Ліонеля Скалоні здолала збірну Франції, переможців попереднього Мундіалю. Для Аргентини титул чемпіонів світу став першим за 36 років (1978, 1986).

Рахунок розпочав Ліонель Мессі на 23-й хвилині завдяки призначеному пенальті. Цей гол став для нього шостим на чемпіонаті-2022. Через 12 хвилин ще один гол у ворота французів забив Ді Марія. У першому таймі ініціатива була за аргентицями, але у другому французи почали атакувати. Результат цих атак ми побачили за 10 хвилин до закінчення основного часу. Кіліан Мбаппе переграв Еміліано Мартінеса та забив свій шостий гол на поточному турнірі - 1:2. А вже через хвилину ще один - 2:2!

Ліонель Мессі знову відзначився в естратаймі, вивівши команду уперед - 3:2. Та Франція встигла відігратися вдруге. Суддя призначив пенальті, оскільки удар Мбаппе рукою перервав Гонсало Монтьєль. Удар виконував Кіліан і у результаті екстратайм закінчився з рахунком 3:3.

Долю кубку вирішила серія пенальті. Французи Кінґслі Коман та Орельєн Тчуамені не змогли принести голів своїй команді. Натомість аргентинці Мессі, Дібала, Паредес та Монтієль принесли команді 4 гола та перемогу у Чемпіонаті світу-2022.

Мессі цілує кубок FIFA. Фото: Getty Images