Завантажити ще

Бельгія після провалу на ЧС у Катарі шукає тренера за оголошенням

Бельгія після провалу на ЧС у Катарі шукає тренера за оголошенням
Фото: REUTERS/John Sibley

Королівська бельгійська футбольна асоціація почала приймати заявки від охочих очолити збірну Бельгії. У заяві RBFA йдеться, що анкети від топ-фахівців очікують до 10 січня.

- Навіть після дострокового вильоту на чемпіонаті світу у Катарі RBFA залишається дуже амбітною на майбутнє. Всі елементи є, щоб залишатися успішними в майбутньому. Новий національний тренер має розпочати та привести нас до нових успіхів, - йдеться на сайті футбольної асоціації.

Серед вимог до нового тренера – амбітність, міжнародний досвід, тактичні знання, досвід управління топ-гравцями.

- Він знає, як зосередитися на створенні згуртованої групи та як інтегрувати молодих гравців, - описали нового тренера в RBFA.

З 2016 року збірну Бельгії очолював колишній іспанський півзахисник Роберто Мартінес. 1 грудня він оголосив про звільнення. На чемпіонаті світу з футболу в Катарі збірна Бельгії не змогла вийти з групи F. В останньому матчі групового раунду бельгійці зіграли внічию зі збірною Хорватії (0:0) та залишили турнір.

Контракт Мартінеса закінчувався 31 грудня. На чемпіонаті світу з футболу у 2018 році збірна Бельгії посіла третє місце, обігравши англійців. 9 грудня ЗМІ повідомили, що 49-річний Роберто Мартінес може очолити збірну Мексики.