Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Факт. Компанія холдингу TECHIIA забезпечує українськомовну трансляцію Чемпіонату світу з футболу

Факт. Компанія холдингу TECHIIA забезпечує українськомовну трансляцію Чемпіонату світу з футболу
Фото: Студія українськомовної трансляції ЧС з Футболу для MEGOGO, фото пресслужби WePlay Esports

Українські фанати футболу отримують ексклюзивну аналітику та експертні огляди матчів Мундіалю з київської студії компанії WePlay Esports. Вона входить в міжнародний холдинг TECHIA, серед засновників якого – український підприємець Олег Крот.

WePlay Esports стала офіційним продакшн-партнером медіасервісу MEGOGO, який отримав офіційні права на трансляцію всіх 64 матчів Чемпіонату світу з футболу. Разом компанії готують трансляції матчів, а також студії передматчевої та післяматчевої аналітики за участі відомих спортсменів, тренерів, блогерів та зірок шоубізнесу, які проходитимуть в студії WePlay у Києві.

«Оригінальні трансляції найбільших світових кіберспортивних турнірів – це одна з візитівок WePlay Esports в індустрії кіберспорту. Тепер наша команда перенесе цей досвід у сферу великого футболу. Експертиза команди та сучасні технології у студіях WePlay допоможуть робити трансляції, які сподобаються найвибагливішим українським фанатам», – коментує Олег Крот, керівний партнер холдингу TECHIIA.

«Наша команда давно відома відкритістю до будь-яких викликів та професіоналізмом, з яким ми підходимо до кожного проєкту. Студії WePlay у Києві сконструйовані за останнім словом техніки та підходять для висвітлення не лише кіберспортивних подій, а й заходів інших індустрій. Це буде наш пілотний проєкт у сфері футболу, проте ми зробимо все можливе, щоб якість трансляції відповідала рівню Чемпіонату світу», – ділиться Максим Білоногов, chief visionary officer і генеральний продюсер WePlay Esports.

«Ми досить довго шукали партнера для виробництва студій Чемпіонату світу з футболу FIFA 2022 у Катарі, і серед багатьох варіантів обрали саме пропозицію WePlay. Експертиза цієї української компанії визнана у всьому світі. – Артем Панченко, шеф-редактор напрямку «Спорт» у MEGOGO.

Трансляція футбольного турніру доступна у Full HD якості на каналах «MEGOGO Футбол» та у розділі «Спорт», доступних за підписками «Максимальна» та «Спорт».