0
23 квiтня

ЧС-2022: Іран несподівано обіграв Уельс

Збірна Ірану перемогла Уельс з рахунком 2:0 у матчі другого туру Чемпіонату світу-2022 з футболу у Катарі. Наприкінці матчу Уельс втратив основного воротаря Уейна Генессі, який отримав червону картку за небезпечний вихід із воріт та зіткнення з нападником Ірану Мехді Таремі.

Іранці могли відкрити рахунок у матчі ще у першому таймі. Спершу на 16-й хвилині Сердар Азмун вивів Алі Голізаде віч-на-віч із воротарем валлійців, пішов від воротаря і котнув м'яч уже у порожні ворота. Але гол було скасовано через офсайд, який побачили судді за допомогою ВАР.

Пізніше Азмун та Голізаде влучили у штангу. Валлійцям довгий час щастило, як і у матчі зі США. Але на 86-й хвилині матчу везіння закінчилося: воротар Уельсу Уейн Геннесі збив за межами свого штрафного майданчика Мехді Таремі, за що отримав червону картку. Причому першу червону на цьому турнірі взагалі. До Геннесі ще нікого не видаляли.

На ворота замість видаленого став Денні Уорд. Валлійці продовжили грати вдесятьох і не вистояли. Іранці дотиснули Уельс на 90+9 хвилині матчу - забив Роузбер Чешмі, що вийшов на заміну. А за дві хвилини Рамін Резаян зробив рахунок 0:2.

Таким чином, Іран здобув свою першу перемогу на Чемпіонаті світу в Катарі. А Уельс після двох турів залишається всього з одним набраним очком і матчем зі збірною Англії, що залишився. Ірану ж в останньому турі гратиме проти США.