Завантажити ще

Оксана Козіна завоювала для України історичне "золото" на ЧС з парабадмінтону

Оксана Козіна завоювала для України історичне
Фото: facebook.com/olympicua

Українська спортсменка Оксана Козіна стала чемпіонкою світу з парабадмінтону. Ця перемога стала першою для нашої країни. Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету.

Дніпрянка Козіна виступала в єдиній категорії (клас SL 3). У першій грі на тай-брейку 20:22 спортсменка зазнала поразки, але у наступних двох іграх 21:18, 21:14 здобула перемогу над турчанкою Халіме Йілзід.

– Я написала нову сторінку в історії українського бадмінтону. Я ціную всіх, хто підтримав мене, особливо мою сім'ю. Мій молодший брат в армії, звичайно, я дуже переживаю за нього і всіх моїх родичів в Україні, але я тут тому що бадмінтон моє покликання. І це перемога для них!, – заявила Козіна.

Чемпіонат світу з парабадмінтону пройшов у японській столиці Токіо. У ньому взяли участь понад 300 спортсменів із 35 країн світу. Крім Козіної у турнірі брали участь ще два представники України, але вони залишилися поза п'єдесталом - Олександр Чирков фінішував п'ятим, а Ніна Козлова не змогла пробитися до плей-офф.

Фото: facebook.com/olympicua

Фото: facebook.com/olympicua

Фото: facebook.com/olympicua

Фото: facebook.com/olympicua