Завантажити ще

Ломаченко здобув перемогу в бою з американцем Ортісом

Ломаченко здобув перемогу в бою з американцем Ортісом
Фото: twitter.com/BigKone3

Український боксер Василь Ломаченко зійшовся у поєдинку з американцем Джамейном Ортісом, в результаті якого здобув перемогу. Про це повідомляє Ua-football.

У перших двох раундах Ортіс добре використав джеб, а Ломаченко відповідав своєю швидкістю та комбінаційною роботою. Наш співвітчизник намагався заходити за спину та атакувати бічними. У третьому раунді американець уперше похитнувся, отримавши від суперника двійку прямих ударів. У наступній трихвилинці Ломаченко знову кілька разів влучив у голову, але Джамейн завершив раунд потужною серією у корпус.

Вже у 7-му та 8-му раунді українець підвищив інтенсивність, а американець під кінець трихвилинки контратакував. У дев'ятому Василь потряс суперника аперкотом у ближньому бою, Джамейн був змушений брати паузу.

У 11-му раунді Ломаченко додав сили своїм ударам, але Ортіс клінчував та відповідав своїми комбінаціями. В останньому раунді Василь знову добре влучив двійкою джебів.

У результаті бою нокауту глядачі так і не побачили, тож переможця мали визначити записки суддів. За рішенням усіх трьох суддів (115:113, 116:112, 117:111) Ломаченко здобув перемогу над Ортісом, чим відкрив шлях до бою з Девіном Хейні за звання абсолютного чемпіона у легкій вазі.