Завантажити ще

Дніпровський силач встановив рекорди України та Гіннеса, простягнувши на шиї вагон метро

Дніпровський силач встановив рекорди України та Гіннеса, простягнувши на шиї вагон метро
Фото: dniprorada.gov.ua/

Спортсмен з Дніпра Дмитро Грунський побив подвійний рекорд - національний та світовий. Він простяг на тросі, прикріпленому до шиї, вагон метро вагою в 32,5 тонни. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

- Дмитро сьогодні простягнув вагон метрополітену вагою 32,5 тонни на 11 м 55 см за 1 хвилину 18 секунд і таким чином став першим у світі, хто таким чином зміг подолати таку вагу, - заявив співзасновник та експерт "Національного реєстру рекордів України" Віталій Зорін.

Сам Грунський розповів, що першу офіційну спробу встановити рекорд Гіннеса було призначено на 24 лютого, але цього дня в нашій країні розпочалась війна. Комітет Гіннеса пішов на зустріч українцю і відклав спробу до того часу, як у нього з'явиться можливість спробувати свої сили.

- Складність ще була в тому, що раніше мої тренування були за допомогою опори, але представники Гіннеса сказали, що тільки я, трос на шиї та буксируючий засіб. А це важко, бо з опорою я міг протягнути понад 20 метрів, а без неї я мав протягнути як мінімум 5 метрів, - каже силач.

Як зазначили у міськраді, окрім спортивних досягнень для України Грунський займається благодійністю на підтримку ЗСУ. Зараз він збирає кошти на зимовий одяг та буржуйки для наших захисників.

Фото
Фото
25 Жовтня 202220:02