0
3 травня

Жіноча збірна України з боксу посіла друге місце на чемпіонаті Європи

У Чорногорії жіноча збірна України з боксу посіла друге місце та показала найкращий в історії виступ на чемпіонатах Європи. Про це повідомило Міністерство молоді та спорту України.

Збірна здобула шість медалей, з них три - золоті. «Золото» завоювали Тетяна Коб (до 52 кг), Анастасія Ковальчук (до 54 кг) та Марія Ловчинська (понад 81 кг). «Срібло» у Марії Бова (до 63 кг). «Бронза» - у Анастасії Черноколенко (до 75 кг) та Раїси Піскун (до 81 кг).

У Федерації боксу України зазначили, що золоті нагороди Тетяни Коб, Анастасії Ковальчук та Марії Ловчинської на чемпіонаті Європи серед жінок здобуті вперше з 2014 року. Анастасія Ковальчук та Марія Ловчинська вперше у своїй кар‘єрі піднялися на найвищу сходинку європейського п‘єдесталу.

Чемпіонат Європи з боксу серед жінок проходив у Будві з 11 по 23 жовтня. У найкращої команди турніру - ірландок - теж три золота, проте на одну срібну нагороду більше. Трійку найсильніших замкнули представниці Болгарії.