Завантажити ще

Ікер Касільяс - не гей. Екс-воротар «Реала» заявив, що його зламали

Ікер Касільяс - не гей. Екс-воротар «Реала» заявив, що його зламали
Фото: instagram.com/ikercasillas

Колишній воротар "Реала" та екс-капітан іспанської збірної Ікер Касільяс заявив про злом свого твіттера. Через це в його обліковому записі з'явилося повідомлення з камінг-аутом.

- Зламаний акаунт. На щастя, все гаразд. Перепрошую перед усіма моїми передплатниками. І, звичайно, ще більше вибачень перед ЛГБТ-спільнотою, - написав 41-річний футболіст.

Повідомлення, в якому Касільяс заявив, що він гей, провисело в його обліковому записі близько двох годин, набрало понад 200 тисяч лайків і призвело до численних публікацій у світовій пресі. Іспанські журналісти припустили, що голкіпер невдало пожартував, щоб розвіяти чутки про нові романи після розлучення з дружиною. Іспанська ЛГБТ-спільнота засудила подібні “жарти”.

Ікер Касільяс розлучився зі своєю дружиною спортивною журналісткою Сарою Карбонеро у 2021 році після п'яти років шлюбу, у них двоє дітей. Минулого місяця футболіст спростував чутки про те, що зустрічається з колишньою коханою Жерара Піке співачкою Шакірою. Останній роман, який приписали Касільясу, - з 30-річною іспанською актрисою та моделлю Алехандрою Онієвою.