2 червня
Завантажити ще

Факт. Tribuna.com та 1+1 media домовилися про співпрацю на шляху до української перемоги

Факт. Tribuna.com та 1+1 media домовилися про співпрацю на шляху до української перемоги

Видання Tribuna.com та група 1+1 media уклали меморандум для спільної роботи над проектом "Спортивний фронт". Співпраця передбачає виконання завдань, які безпосередньо пов'язані з наративами в галузі спорту в контексті війни в Україні. Розглянемо, які ідеї планує популяризувати майданчик Трибуна разом із медіагрупою 1+1.

Основні цілі співробітництва в рамках меморандуму

Робота двох команд насамперед спрямована на інформаційну війну у галузі спорту. Партнери мають такі цілі:

  • заявити світовій спільноті про необхідність блокувати російські та білоруські збірні;
  • всебічно підтримувати український спорт;
  • оголосити бойкот спортсменам, які або не озвучили свою позицію щодо війни, або прямо заявили про підтримку російських агресорів.

Партнерство передбачатиме залучення важливих фігур у сфері спорту, деякі з яких стануть амбасадорами проекту. Створення спортивного архіву війни, поширення важливих новин та повідомлень, спілкування зі спортсменами, ведення реєстру зруйнованих спортивних об'єктів – усе це стане можливим завдяки реалізації співпраці.

Боротьба видання Tribuna.com на спортивному фронті

Представники славнозвісного українського спортивного видання впевнені, що лише спільними зусиллями ми наближаємо перемогу України. У "Трибуні" прокоментували, що з початку повномасштабного вторгнення у них з'явилося безліч ідей боротьби з ворогом, і багато яких з них вдасться втілити в життя в рамках спільного з 1+1 media проекту. Спортивне суспільство принципово змінилося, долучившись до боротьби на рівнях слів, фінансів, організаційної діяльності чи поля бою.

У Tribuna.com впевнені, що в такий історичний для України час особливо важливо об'єднатися, щоб реалізувати якнайбільше ініціатив. Вже незабаром буде запущено сайт проекту, де з'являться не лише інтерв'ю, аналітика та інший важливий контент, а й рекомендації для всіх бажаючих підтримати ініціативу. Наприклад, кожен читач зможе просувати ключові ідеї за допомогою постів у соціальних мережах, використовуючи при цьому хештеги інформаційної кампанії.

"Спортивний фронт" реалізується також за підтримки Міністерства молоді та спорту України.