27 травня
Завантажити ще

Петраков після перемоги України над Вірменією: Хочемо реваншу з Шотландією

Петраков після перемоги України над Вірменією: Хочемо реваншу з Шотландією
Фото: uaf.ua

Головний тренер збірної України з футболу Олександр Петраков прокоментував перемогу своїх підопічних над Вірменією. Він заявив у ході брифінгу, що зовсім не здивований результатами гри.

– Футбол буває дуже жорстоким. Я був у такому положенні, в якому зараз перебуває головний тренер збірної Вірменії та вся їхня команда, 21 вересня. Хочу підтримати їх. Є такий вираз – вони потрапили під ковзанку. Під нашу ковзанку. Дякую Вірменії за те, як нас тут прийняли. Ми жили у готелі, з тренуваннями не було проблем – все дуже добре. Дякую. І бажаю, щоб у вас не було війни, – сказав Петраков.

Як зазначив Петраков, після попередньої поразки українській збірній вдалося виконати все для своєї перемоги. Також головний тренер збірної України заявив, що хотів би "реваншу" з Шотландією.

- Я не здивований таким результатом. Дуже добре, що після такої хворобливої поразки (про програш Шотландії - ред.) наші хлопці все зрозуміли і виконали. Я їм дуже вдячний. Це чисто їхня перемога. Ми ще в грі і хочемо реваншу. А як воно вийде? Це спорт. Але ми хочемо обіграти Шотландію. Зробимо все можливе для цього. Але це спорт – ми не знаємо, як воно буде, – наголосив він.

24 вересня у Єревані збірна України з футболу провела п'ятий матч Ліги націй проти збірної Вірменії. Наша збірна здобула перемогу над суперником з рахунком 5:0. Голи забили Тимчик, Зубков, Ігнатенко та два феєричні голи вдалося забити Довбику.