0

20-річна Марта Костюк здобула дебютний титул на рівні WTA

Марта Костюк здобула свій дебютний титул на рівні Жіночої тенісної асоціації (WTA). 20-річна киянка та 27-річна чеська тенісистка Тереза Мартінцова виграли парні змагання на Slovenia Open в Порторожі, повідомило Суспільне. У фіналі вони перемогли іспансько-словацький дует Крістіни Букши та Терези Міхалкової.

Це перший титул Костюк як в одиночному, так і парному розрядах на рівні WTA. Раніше українка тріумфувала лише на турнірах Міжнародної федерації тенісу (ITF). Також це перший виграний турнір на професійному рівні за два з половиною роки.

"Великий теніс України" зазначив, що Марта Костюк стала 14 українською тенісисткою, в активі якої є хоча б один парний титул на рівні WTA. Костюк подякувала напарниці, мамі та тату.

- На даний момент це мій перший титул, і він для України. Дякую. Слава Україні, - сказала тенісистка.

Марта Костюк - чинна 54-та ракетка світового рейтингу. Її найкращий результат у світовому рейтингу - 49-те місце.  Slovenia Open проходив в Порторожі 12-18 вересня. Одиночна частина словенського турніру закінчилася для Костюк за підсумками першого матчу.

Новини по темі: теніс Марта Костюк