0

Перший день в УПЛ: Шахтар не зумів перемогти, а Верес та Зоря заробили по 3 очки

Сьогодні відбулося відкриття 1-го туру Української прем'єр-ліги. Як і повідомлялося раніше, матчі пройшли при порожніх трибунах, з дотриманням усіх заходів безпеки, необхідних для проведення змагань під час дії військового стану.

Матч-відкриття відбувся на нейтральному полі, на НСК «Олімпійський», у Києві о 13:00. У ньому зустрілися «Шахтар» та «Металіст 1925».

Перед початком поєдинку відбулася урочиста церемонія відкриття сезону. Капітани команд підняли прапор, з яким Данило Мігаль на Олімпійських іграх 1976 вибіг на поле під час гри з НДР і станцював гопак! Також перед початком матчу був заспіваний гімн України, його виконав DZIDZIO.

Таким чином, 254 дні паузи в українському футболі були перервані. І вболівальники тепер знову мають змогу дивитись Чемпіонат України з футболу.

Щодо самого матчу, то ні переможця, ні забитих м'ячів у ньому не було. "Гірники" впевнено контролювали гру, володіючи 61% ігрового часу м'ячем, і навіть завдали 20 ударів по воротах, але забити так і не зуміли. Харків'яни своїх шансів на взяття воріт теж не зуміли реалізувати. Зустріч закінчилася миром із рахунком 0:0.

Далі о 15:00 стартувало одразу два матчі. «Зоря» – «Ворскла» та «Чорноморець» – «Верес». І тут матчі проходили на нейтральних полях. Луганчани здобули впевнену перемогу з рахунком 3:1. Ще в першому таймі Назаріна та Безбородько зробили рахунок 2:0. А на 53-й хвилині Безбородько забив 3-й м'яч. «Ворскла» відповіла лише одним точним ударом ветерана Дениса Олійника, він реалізував пенальті. Одесити поступилися «Вересу» 0:1, переможний гол на рахунку Дмитра Кльоца, забитий на 22-й хвилині.

Закривався ігровий день матчем, що розпочався о 17:00. "Колос" грав проти криворізького "Кривбасу". Криворіжці програли 1:0, пропустивши на 36 хвилині від Романа Гончаренка.

Завтра тур продовжиться грою "Рух"-"Металіст", запланованою на 15:00.

А другий запланований матч «Мінай-Львів» не відбудеться. Він перенесений на прохання львів'ян на пізніший термін. Матчі молодіжних команд також перенесено. Обидві команди розпочнуть для себе розіграш УПЛ уже у другому турі. Львів'янам доведеться грати із «Зорею». А «Мину» з «Олександрією».