0

Гімнасти Ковтун та Радівілов завоювали медалі чемпіонату Європи

Українські гімнасти Ілля Ковтун та Ігор Радівілов стали призерами чемпіонату Європи-2022. 19-річний черкасець посів друге місце у вправах на брусах, а 29-річний уродженец Маріуполя зійшов на третю сходинку п'єдесталу в опорному стрибку. Про це повідомили НОК України та European Gymnastics.

Ілля Ковтун отримав таку саму суму балів, як і британець Джо Фрейзез - 15,333. Переможця було визначено за додатковим показником, а саме оцінкою за виконання, яка вищою була у представника Великої Британії.

- Відзначимо, що для вихованця Ірини Надюк це перша в окремих видах і друга загалом в кар'єрі медаль на чемпіонатах Європи, - розповіли у Національному олімпійському комітеті.

Ігор Радівілов набрав за два стрибки в сумі 14,899. Він всього 0,084 бала програв переможцю Джейку Джарману з Великої Британії та срібному призеру Артуру Давтяну з Вірменії, які отримали однакову оцінку 14,983. Для Радівілова це 12-та в кар'єрі нагорода на чемпіонатах Європи.

21 серпня - останній день мультиспортивного чемпіоната Європи, що триває у Мюнхені. Він розпочався 11 серпня.