Завантажити ще

Українець Романчук взяв "золото" на чемпіонаті Європи з водних видів спорту

Українець Романчук взяв
Фото: Reuters

Спортсмен із України Михайло Романчук завоював "золоту" медаль на чемпіонаті Європи з водних видів спорту, що проходить в італійському Римі. Про це повідомляє "Суспільне".

- Збірна України з плавання виборола першу медаль на чемпіонаті Європи з водних видів спорту, який триває у Римі. Пловець Михайло Романчук виграв "золото" на дистанції 1500 метрів вільним стилем, - пише видання.

Як зазначено у повідомленні, у фіналі 1500-метрівки вільним стилем Романчук змагався із серйозними суперниками, серед яких - італієць Грегоріо Палтріньєрі та німець Флоріан Веллбрук.

- У фінал 1500 метрів Романчук підходив у статусі чинного чемпіона Європи. І підтверджував свій статус на першій половині дистанції, випереджаючи і Палтріньєрі, і француза Джолі. На другій половині дистанції Романчук не лише утримав перевагу над суперниками, а й збільшив її. У підсумку, час українця склав 14:36.10 хвилин, а він захистив звання чемпіона Європи, - пише видання.

Це друге поспіль "золото" Михайла Романчука на чемпіонатах Європи з водних видів спорту та перша золота нагорода для України на Євро-2022 з плавання. Першим фінальним виступом для українця став заплив на дистанції 800 метрів вільним стилем, на якому він посів четверте місце.