0

Українська збірна з артистичного плавання виграла золото в усіх змаганнях на ЧЄ

Українські представниці в артистичному плаванні завершили Чемпіонат Європи з водних видів спорту перемогою у довільній групі. Таким чином українська збірна виграла усі види програми, в яких брала участь. Спортсменки завоювали вісім золотих нагород і посіли перше місце у медальному заліку, повідомляє НОК.

Команда у складі Марти Федіної, Владислави та Марини Алексіївих, Вероніки Гришко, Олесі Дерев'яченко, Ангеліни Овчиннікової, Валерії Тищенко та Анастасії Шмоніної отримала за свій заключний виступ у басейні "Foro Italico" оцінку 94.1000, випередивши майже на півтора бала срібних медалісток господарок турніру збірну Італії.

Цього ж дня дует українських сестер-синхроністок Владислави та Марини Алексіївих виборов для України сьому золоту медаль у дисципліні «технічний дует». У фіналі українські спортсменки набрали 92,8538 балів. На другому місці була пара спортсменок з Австрії з результатом 91,9852 бала та італійки з 90,3577 балами.

Сестри Алексіїви проводять цей Чемпіонат Європи неймовірно успішно – у дівчат уже 2 золоті медалі у дуеті та 3 у групових змаганнях.

Чемпіонат Європи з плавання триватиме до 21 серпня. На ньому українська збірна з синхронного плавання провела найуспішніший виступ у своїй історії.