15 червня
Завантажити ще

Українські спортсмени виграли 62 медалі на Європейських університетських іграх

Українські спортсмени виграли 62 медалі на Європейських університетських іграх
Фото: www.facebook.com/UAMON

Українські спортсмени продовжують збирати нагороди на міжнародних змаганнях. Слідом за Всесвітніми іграми наші спортсмени блискуче виступили і на Європейських університетських іграх.

Українська студентська команда зуміла виграти 62 медалі, ставши 2-ю за кількістю виграних медалей загалом та 3-ю за кількістю золотих медалей.

Наша збірна була представлена 230 студентами з 41 університету країни у 16 видах спорту.

“Це надзвичайно високий результат! Студентство України ще раз показує, що є одним із найкращих серед країн Європи. Україна пишається вами – переможцями, призерами та учасниками Європейських університетських ігор. Щиро вітаю наших студентів, студенток, тренерів, ректорів та всіх причетних із успішним виступом на європейських змаганнях. Спасибі всім, хто забезпечував підготовку та участь у Європейських університетських іграх. Упевнений, що ми гідно представимо наші університети України на наступних міжнародних студентських змаганнях», - пише у себе в Telegram голова МОН Сергій Шкарлет.

Підсумковий результат наших спортсменів: 19 золотих, 25 срібних та 18 бронзових медалей.

Нагадаємо, що на Всесвітніх іграх-2022 збірна України також увійшла до топ-3, ставши третьою у загальному командному заліку, вигравши у сумі 45 медалей (16 золотих, 12 срібних та 17 бронзових).

Новини по темі: Игры Європейські ігри