4 жовтня

Український тенісист обіграв росіянина, а після матчу не став тиснути йому руку

34-річний український тенісист Ілля Марченко в рамках першого кола змагань ATP Challenger обіграв представника країни-агресора Андрія Кузнєцова, а після матчу відмовився дякувати йому за матч.

У першому сеті росіянин Кузнєцов здобув перемогу з рахунком 6:7, але після цього українець зібрався та розгромив суперника, не залишивши йому жодного шансу. У другому та третьому сеті Марченко виграв з рахунком 6:1 та 6:3. Матч тривав 2 години й 15 хвилин.

Зазвичай після матчу у тенісистів прийнято дякувати супернику за гру рукостисканням. Проте цього разу нічого подібного не трапилося. Марченко не став тиснути руку представнику країни-агресора. Українець одразу після закінчення гри рушив у бік своїх речей.

У наступному турі Марченко зіграє з переможцем пари Алтуг Челікбілєк (Туреччина) – Бенджамін Лок (Зімбабве).

Нагадаємо, що у великому тенісі росіяни не отримали спортивний бан. Вони можуть виступати на міжнародних змаганнях і надалі. Але у нейтральному статусі, без прапора. Те саме стосується і білоруських спортсменів.

Новини по темі: теніс Ілля Марченко