21 вересня
Завантажити ще

Спортивний бан для росіян триває: цього разу - скелетон та бобслей

Спортивний бан для росіян триває: цього разу - скелетон та бобслей
Фото: https://www.facebook.com/photo/?fbid=5197702783617523&set=pcb.5197702883617513

Делегати Міжнародного конгресу з бобслею та скелетону у швейцарській Лозанні проголосували за відсторонення всіх без винятку спортсменів, які представляють на змаганнях Російську Федерацію.

За відсторонення росіян активно виступали і боролися український скелетоніст Владислав Гераскевич та його батько Михайло Гераскевич.

«Два дуже складні дні конгресу вже позаду, але воно того варте – ми перемогли! Це означає, що Росія відсторонена від усіх видів змагань під егідою Міжнародної федерації бобслею та скелетону. Це означає, що ми не побачимо їх на стартах та фінішах, у спортзалах та готелях. Справді перемога», - написав на своїй сторінці у Facebook Владислав Гераскевич.

Міжнародна федерація бобслею та скелетону (IBSF) відсторонила від змагань російських спортсменів. Це відсторонення буде чинним до подальшого рішення.

Бобслей і скелетон, таким чином, приєдналися до переважної більшості видів спорту, які наклали санкції на російських спортсменів у вигляді заборони на виступи на міжнародних змаганнях через війну в Україні.