30 травня
Завантажити ще

«Металіст» відпустив у «Дніпро-1» Олександра Кучера та кількох футболістів

«Металіст» відпустив у «Дніпро-1» Олександра Кучера та кількох футболістів
Фото: Walnoa/uk.wikipedia.org

Сьогодні відбулася розширена онлайн-конференція, в якій взяли участь президент харківського «Металіста» Олександр Ярославський, віце-президент клубу Євген Красніков, менеджмент самого клубу та академії й тренерський штаб разом з першою командою.

На конференції обговорювалася ситуація, в якій опинився клуб через війну. Було узгоджено дії щодо збереження «Металіста» та його подальшого розвитку.

«Одним із ключових питань стало обговорення переходу головного тренера першої команди Олександра Кучера та кількох гравців у «Дніпро-1». Як відомо, керівництво ФК «Металіст» ухвалило рішення, керуючись довгостроковими інтересами клубу», - повідомляє сайт ФК «Металіст».

«Дніпро-1» запросив Олександра Кучера досить раптово, після різкого переходу нині вже екс-тренера Ігора Йовічевіча до донецького «Шахтаря». «Дніпру-1» довелося екстрено шукати нового тренера, щоб той розпочав роботу з командою і продовжив її підготовку до майбутнього сезону, у тому числі й єврокубків.

"Металіст" відпустив Кучера, оскільки "Дніпро-1" запропонував клубу гідну компенсацію, яку можна буде спрямувати на розвиток харківського футбольного клубу.

Окрім головного тренера у «Дніпро-1» із «Металіста» перейшли й кілька футболістів на правах оренди. Також розглядається оренда у напрямку Дніпра ще й легіонерів із харківського клубу. Для гравців «Металіста» ця оренда є шансом набути досвіду виступів у єврокубках. Є у «Металіста» і підписання – три нові гравці: Дмитро Коркішко, Данило Книш та Руслан Бабенко.

Нагадаємо, що Олександр Кучер є легендою українського футболу. За свою кар'єру він провів 11 сезонів у донецькому "Шахтарі", де завоював масу титулів. А також довгі роки був одним із ключових футболістів збірної України, зігравши у її складі 56 матчів та забивши 2 голи.