0

Українець виграв золото Всесвітніх ігор у паркурі

Український спортсмен Богдан Колмаков на Всесвітніх іграх-2022, які проходять в американському Бірмінгемі, здобув золоту медаль у дебютній для цього турніру спорту дисципліні - паркурі.

Золото Колмакова стало 23-ю нагородою збірної України на цьому змаганні.

Богдан Колмаков блискуче виступив у дисципліні «проходження на швидкість». На подолання дистанції, що складається з маси перешкод, йому знадобилося лише 20,75 секунди. Колмаков випередив свого найближчого конкурента, італійця Андреа Конзоліні, всього на 23 сотих секунди. Третім став британець Давид Нелмес із результатом 21,95 секунди.

Для збірної України золота медаль Богдана Колмакова стала дев'ятою медаллю найвищої проби у командному заліку Всесвітніх ігор 2022 року. А ще вона була єдиною у четвертий день змагань.

Богдан Колмаков. Фото: facebook.com/fig.gym

Історичне значення медалі українського спортсмена полягає в тому, що він є першим переможцем Всесвітніх ігор з паркуру на проходження на швидкість. Його ім'я завжди буде записано в історії змагань. І наступні учасники братимуть його результат за орієнтир у наступні роки.

Передували золоту Богдана Колмакова 2 золоті нагороди від наших каратисток – Анжеліки Терлюги та Аніти Сергіної.

У загальному медальному заліку наша збірна наразі посідає третє місце. На рахунку наших атлетів 23 медалі, з яких 9 золотих, 6 срібних та 8 бронзових. Випереджають наших спортсменів на даний момент збірні Німеччини та Колумбії. Німці мають результат 15-2-8, колумбійці - 9-8-3.

Нагадаємо, що Всесвітні ігри 2022 року в Бірмінгемі проходитимуть до 17 липня.

Новини по темі: Паркур золота медаль