Завантажити ще

Чемпіонат світу з плавання у Будапешті: українки виграли срібло

Чемпіонат світу з плавання у Будапешті: українки виграли срібло

З 18 червня по 3 липня в угорському Будапешті відбувається 19-й чемпіонат світу з водних видів спорту. І наша збірна з плавання продовжує там вигравати медалі.

Наші плавчихи продемонстрували чудову композицію в басейні та виграли срібло у категорії «вільні вправи», набравши рівно 95 балів. Набір золотих нагород дістався китаянкам, вони випередили наших дівчат на 1,7 бала. Бронзові медалі здобули японки, у них результат – 93,1333.

Склад української команди був наступним: Владислава Алексєєва, Марина Алексєєва, Алеся Дерев'янченко, Вероніка Гришко, Марта Федіна, Софія Мацієвська, Ангеліна Овчиннікова та Валерія Тищенко.

Для Марти Федіної це друга медаль на будапештському чемпіонаті світу. Вона взяла ще одну срібну нагороду в артистичному плаванні в соло, у категорії «довільна програма».

Збірна України на чемпіонаті світу-2022 з водних видів спорту виступає досить успішно. В активі нашої команди вже 7 медалей: 6 в артистичному плаванні та ще одну бронзу виборов на 800 метрах вільним стилем Михайло Романчук.