Завантажити ще

Українець Михайло Романчук завоював "бронзу" на чемпіонаті світу з плавання

Українець Михайло Романчук завоював
Фото: REUTERS/Антоніо Бронік

На чемпіонаті світу з водних видів спорту, що відбувся в Угорщині, український плавець Михайло Романчук посів третє місце на дистанції 800 метрів вільним стилем. Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету.

– Бронзовий заплив Михайла Романчука! Дворазовий медаліст Олімпійських ігор-2020 з плавання Михайло Романчук показав третю годину у фіналі 800-метрівки вільним стилем (7.40,05) та завоював бронзу чемпіонату світу з водних видів спорту у Будапешті, - зазначено у повідомленні.

Як зазначили у НОК, для спортсмена з Рівного це перша у кар'єрі медаль світової гідності на цій дистанції. На двох попередніх чемпіонатах він добував срібло на дистанції 1500 метрів.

25-річний Михайло Романчук – український плавець, дворазовий призер Олімпійських ігор 2020 року, чемпіон світу на короткій воді 2018 року. Також спортсмен є багаторазовим призером чемпіонатів світу, п'ятикратним чемпіоном Європи та переможцем літньої Універсіади 2017 року. Спеціалізується у плаванні на дистанціях 400, 800 та 1500 метрів вільним стилем. Заслужений майстер спорту України.

Фото: REUTERS/Antonio Bronic

Фото: REUTERS/Antonio Bronic