24 квiтня
Завантажити ще

Новим чемпіоном НБА став «Голден Стейт Ворріорз"

Новим чемпіоном НБА став «Голден Стейт Ворріорз

Фінальний поєдинок Національної баскетбольної асоціації, що відбувся між "Бостон Селтікс" і "Голден Стейт Ворріорз", завершився перемогою представника Каліфорнії. До отримання чемпіонських перстенів спортсмени йшли поступово, повідомляє РБК-Україна.

До своєї перемоги "Ворріорз" йшли поступово. Спочатку вони програли дебют зустрічі. Та вже на фініші першої чверті каліфорнійці зуміли вирватися вперед (27:22).

Ще більшого удару "Селтікс" зазнав в другій 12-хвилинці. В певний момент «Ворріорз» довів свою перевагу до +21. Зрештою, чверть завершилася солідною перевагою каліфорнійців (54:39).

Після перерви "Бостон" скоротив дефіцит очок до 10 пунктів, та не зміг остаточно перехопити ініціативу у фінальній чверті й заслужено поступився.

Найкращим у складі "Ворріорз" став Стеф Каррі. Досвідчений плеймейкер набрав 34 очки, виконав 3 передачі та зробив 7 підбирань. Саме Каррі визнали найціннішим гравцем фіналу НБА.

Гра закінчилась з результатом:

"Бостон" – "Голден Стейт" – 90:103 (22:27, 17:27, 27:22, 24:27)

Для "Голден Стейт Ворріорз" чемпіонський титул став 6-м в історії та четвертим здобутим за останні сім років. До цього каліфорнійці були чемпіонами у 1956, 1975, 2015, 2017 і 2018 рр.