0

Україна зіграла з Ірландією внічию у 4-му турі Ліги націй

Збірна України зійшлася у поєдинку з командою Ірландії у 4-му турі Ліги націй, який пройшов у польському Лодзіні. Матч завершився з рахунком 1:1.

Поєдинок українців із ірландцями пройшов на Муніципальному стадіоні ЛКС імені Владислава Круля. Команда арбітрів судила матч на чолі Алі Палабийиком із Туреччини. Рахунок було відкрито у грі збірної Ірландії - на 32-й хвилині синьо-жовті проспали у захисті, і Нейтан Коллінз забив гол для своєї збірної.

Українській збірній вдалося зрівняти рахунок у другому таймі. На 47-й хвилині Артем Довбик із подачі Андрія Ярмоленка забив гол у ворота супротивника.

Україна – Ірландія – 1:1

Голи: Довбик, 47 – Коллінз, 31.

Україна: Різник, Караваєв, Забарний, Матвієнко (Попов, 72), Миколенко, Малиновський (Мудрик, 27), Сидорчук, Зінченко, Ярмоленко, Довбик (Сікан, 72), Шапаренко.

Ірландія: Келлехер, Коллінз, О'Ші, Леніген, Макклін, Браун, Каллен, Моламбі (Хендрік, 67), Хоган (Робінсон, 56), Перротт (Огбене, 81), Найт (Хуріхейн, 67).