articles Object ( [params] => Array ( [approved] => 1 [assign] => mainstream [langid] => 2 [limit] => 12 [memcache] => 0 [order] => adate DESC [type_not] => article [where] => category IN (2829,2836,2850,2860,2871,2883,2890,2898,2921) AND adate < UNIX_TIMESTAMP() AND adate >= 1701861738 ) [langid] => [store_to_cache] => [cache_key] => articles-1471752651 [articles] => Array ( [681091] => article Object ( [absnum] => 681091 [numsup] => 0 [childs] => 0 [alias] => vikhi-velikoho-shljakhu-illi-kivi-narkotiki-spushcheni-shtani-ta-dovidka [title] => «Віхи великого шляху» Іллі Киви: Наркотики, спущені штани та довідка [title_short] => [meta_title] => Віхи великого шляху Іллі Киви: Наркотики, спущені штани та довідка [meta_keywords] => Ілля Кива, біографія, чим запам'ятався [meta_description] => Чим запам'ятався Ілля Кива українцям – найцікавіші моменти із життя ліквідованого колаборанта та зрадника України. [seo_h1] => [seo_body] => [body] =>

Новина про те, що екс-депутата Верховної Ради України Іллю Ківу застрелили у Підмосков'ї, викликала у багатьох українців напад радості. І справа тут не в «розлюднюванні», як каже якась відома особистість. Адже це не перший зрадник та колаборант, ліквідований нашими спецслужбами. Просто Ківа дуже довго зображував українського патріота – і це коробило найсильніше. Потім, щоправда, поїхав до Росії і там виявив свою антиукраїнськість у всій шаленій красі.

KP.UA згадує вчинки, якими, ні, не вражав, а шокував покійний.

Був «правосіком» - і поїхав до РФ

Копаючись у біографії Ківи, раптом із подивом дізнаєшся (а про це не знали чи забули, як виявляється, багато хто!), що Ківа у 2014 році був керівником Полтавського центру «Правого сектора». Того самого, яким у Росії лякають дітей та співробітників ФСБ. Був активістом на майдані. Був радником Арсена Авакова – на хвилинку, міністра внутрішніх справ України (до речі, саме Арсен Борисович і відкрив Іллі шлях у велику політику). Брав участь у АТО на Донеччині. Невтішно висловлювався не лише про колаборантів, а й про мешканців окупованих територій, причому не в кулуарах, а публічно на телевізійних ток-шоу. Ах так, ще балотувався у президенти України у 2019 році, набравши 0,03% голосів. Його головування у Соцпартії України можна обережно опустити, це вже не та політична сила, що у 90-х рвала рейтинги.

І з таким бекграундом він опинився у Росії?! Запитав російське громадянство та політичний притулок – і його не прогнали крізь сито фільтрації, не влаштували тотальної перевірки, не запідозрили «засланого козачка»?

Вперше яскраво "засвітився" у ЗМІ під час Революції гідності. Фото: espreso.tv

Психопат та інвалід

Віхи життя одіозного екс-депутата та «правосіка» теж виглядають неоднозначно. Наприклад, у біографії Ківи на Вікіпедії зазначено: народився 1977 року, до 2003 року навчався у Полтавському нафтовому геологорозвідувальному технікумі. До 26 років – у технікумі, де навчання триває максимум чотири роки? Потім став студентом Полтавського педагогічного інституту, але вже за два роки почав працювати директором та головним бухгалтером ТОВ «Укрзв'язокмонтаж». Звідти пішов інженером-технологом до Донецької залізниці.

Паралельно навчався у Харківському юридичному правознавця, звідки вискочив до Служби автомобільних доріг Київської області, а потім у крісло начальника управління у справах захисту прав споживачів Полтавської області. Де й був заарештований у 2011 році за хабар і відбувся не найбільшим штрафом у 10 тисяч гривень. Тому що підсудний Ілля Ківа надав шановному суду довідку, згідно з якою він лежав у Полтавській обласній психіатричній лікарні з діагнозом наслідків черепно-мозкової травми із психопатизацією особи та є інвалідом ІІ групи.

Травма та «психопатизація особи» не завадили Ківі стати майором міліції у 2014 році та очолити батальйон «Полтавщина», який діяв у зоні АТО, а потім – і заступником начальника УМВС України в Донецькій області. За рік – Херсонській. Ще за рік став радником міністра внутрішніх справ, потім очолив профспілку МВС. Потім участь у виборах президента (до речі, Ківу аміністували у справі про хабар), «розчарування в Україні», втечу до Іспанії у квітні 2022 року, ходіння російськими ток-шоу та прокляття на адресу своєї країни. Потім фатальний постріл – і дурна загибель на самоті на засніженій дорозі у селі під Москвою.

Під час перебування підполковником української поліції. Фото:dsnews.ua

«Змусимо кохати Україну!»

У 2014 році брав участь у боях на Донбасі у добровільному батальйоні "Полтавщина". Фото: poltava.to

Так, Ківа був «правосіком» та довіреною особою кандидата Дмитра Яроша на президентських виборах 2014 року. Його постать викликала здивування у всіх, крім Яроша: решта учасників «ПС» щиро не розуміла, як таке «чудо» із замашками афериста проникло в патріотичний рух.

Коли Ківа відкривав рота, його соратники червоніли. Наприклад, у травні 2015 року Ківа закликав розстрілювати автобуси, що прямують з Києва до Донецька і назад.

- Була б моя воля, я б розстрілював цих мандрівників у ДНР, любителів референдумів та парадів українських військовополонених. Тільки жорстка позиція суспільства змусить Донбас протверезитися! - кричав Ківа у своєму Facebook-акаунті, будучи при цьому заступником начальника Головного управління МВС України в Донецькій області.

У 2016-му вже в статусі радника міністра внутрішніх справ Ківа, виступаючи в ефірі 5-го каналу, наголосив:

– Донбасу потрібна не декомунізація, а українізація. І нехай навіть насильно! Люди отруєні і іноді непоправно отруєні пострадянською риторикою... Ставити і вчити любити! Якщо ви не любитимете Україну, ми змусимо це робити. "Вата" любить силу. І шанує силу.

Через рік в ефірі «112 Україна» Ківа заявив, що Україні треба… зламати в собі гординю та почати контактувати з Росією:

- Рано чи пізно ми опинимося за столом і почнемо дивитися один одному у вічі… Можливість розмовляти одне з одним треба шукати вже зараз. Ми повинні навчитися зламати в собі гординю, щоб ця війна не перекотилася на плечі наших дітей.

Був радником у Арсена Авакова. Фото: apostrophe.ua

Запевняв, що війни не буде

Цікаво, що такі висловлювання сходили Ківі з рук – схоже, його думки поділялися багатьма. І навіть після того, як в інтерв'ю Дмитру Гордону Ківа зізнався, що, будучи одним із керівників міліції, приймав наркотики, це викликало лише посмішку у глядачів, але ніяк не кримінальну справу у відповідних структурах.

На російських ток-шоу Кива звинувачував Україну, залежно від заходу. Та багато чого наговорив дивного та поганого. Скрин відео

Та що там, з території України Ківа виходив в ефір російських телеканалів, до тих же Соловйову та Скабеєвої, щоб вкотре розповісти, що Україною керують Штати, президент країни – зрадник, а народ роз'єднаний виключно стараннями заходу. Спокійно називав жителів Західної України фашистами, трепетно ​​ставився до свого патрона Віктора Медведчука, шкодував, що президент Янукович «не розчавив Майдан танками», глузував з чиновників і зображував із себе аналітика, запевняючи, що жодної війни не буде.

Політична кар'єра Ківи теж робила віртуозні віражі – у 2017 році він несподівано очолив Соціалістичну партію України. Ходили розмови про те, що це було рейдерське захоплення політсили та підтасовування результатів партз'їзду. Ківа навіть у президенти намагався балотуватися від цієї партії у 2019, але, набравши 0,03% голосів, різко змінив вектор. Він потрапив до виборчого списку ОПЗЖ, там і залишився. Хоча навіть у цій партії теж не завжди були задоволені його витівками.

Вже депутатом Верховної Ради Ківа став постійним персонажем жовтої преси завдяки своїй неадекватній поведінці в парламенті. Розстебнуті штани та недвозначні почухування, листування з учасницями конкурсів краси, бійки (і не тільки в Раді, а й у кафе-ресторанах), нецензурна лайка на адресу журналістів – це лише дещиця пригод Ківи у Києві.

Та що там, пам'ятаєте його захист кандидатської дисертації у 2021 році? Було багато чого: і чоловічки в чорному, які не пускали журналістів на захист, і вигадані визначення у тексті наукової роботи (які, до речі, претендент не зміг пояснити), і одноголосне рішення комісії «За». Після гучного скандалу, новоспеченого наукового працівника все ж таки позбавили звання кандидата наук. Але в народ пішла фраза Ківи «Я – маленький гвинтик». Дивував Ківа і під час карантину.

Коли ж усі його аналітичні викладки посипалися порохом 24 лютого 2022 року, то зміг виїхати (цікаво, як?) спочатку на ненависний йому захід – до Іспанії, а потім звідти – до Росії. Ні до Криму, ні до окупованого Донбасу, якому він вимагав надати спочатку автономію, а потім визнати споконвічно російськими землями, Ківа не поїхав. Чай, не дурень, жити там під обстрілами, без води та тепла.

Напередодні повномасштабного вторгнення різко "перефарбувався" із соціаліста в опзжиста. Фото: apostrophe.ua

Помер Максим - ну і чорт з ним

2022 року Іллю Ківу в Україні звинуватили у державній зраді та пропаганді війни. Усі його посади у соціальних мережах – прямий тому доказ. Він наговорив собі на 14-річний строк ув'язнення – таке рішення виніс український суд. З Росії Ківа надіслав до соцмережі чергову порцію прокльонів та знущальних коментарів, мовляв, спочатку знайдіть, якщо зможете…

Зважаючи на все, і в Росії Ківа був не так, щоб дуже потрібен і цікавий. Зрадників не люблять ніде. Здобувши свої пару годин слави, ходячи по ток-шоу і кажучи те саме: «Путін мудрий, Росія, переможе, Україна управляється заходом, Зеленський зрадник», він перестав бути цікавим – у Росії і без нього своїх фриків вистачає. Як і Олег Царьов – ніхто і звуть ніяк. Помстити за нього ніхто не буде, а в решті – ніхто не помітить втрати бійця.

[category] => 2898 [categories] => [categories_seo] => [type] => 12290 [position] => 342814 [adate] => 1701947826 [publication_date] => [adate_day] => 1701907200 [approved] => 1 [langid] => 2 [created] => 1701947470 [changed] => 1701947826 [userid] => [redirect] => [views] => 0 [shares] => [comments] => [header] =>

Чим запам'ятався вбитий екс-депутат.

[with_photo] => 1 [with_gallery] => 0 [with_video] => [imagealt] => УНІАН [coordinates] => [extcode] => [user_changed] => 37076 [common_props] => [models_props] => [file] => [sources] => [references] => [authors] => [creator] => [files] => [gallery] => [images] => [props] => [tags] => [article_shares] => [article_childs] => [video] => [props_data] => [articles:protected] => articles Object *RECURSION* [childs_total] => 0 [alias32] => 947116142 [indexed] => [reindexed] => 0 [cropdata] => {"art":{"main":{"src":"\/img\/forall\/u\/186\/8\/\u041a\u0456\u0432\u0430 \u0433\u043e\u043b\u043e\u0432\u043d\u0435.jpg","crop":{"x":"0","y":"0","w":"881","h":"470"},"action":"none","format":"original"},"news_big":{"src":"\/img\/forall\/u\/186\/8\/\u041a\u0456\u0432\u0430 \u0433\u043e\u043b\u043e\u0432\u043d\u0435.jpg","crop":{"x":"0","y":"0","w":"900","h":"470"},"action":"none","format":"original"},"tn2":{"src":"\/img\/forall\/u\/186\/8\/\u041a\u0456\u0432\u0430 \u0433\u043e\u043b\u043e\u0432\u043d\u0435.jpg","crop":{"x":"137","y":"0","w":"625.7636887608069","h":"470"},"action":"none","format":"original"},"news_cover":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"infographics":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"}},"gal":{"main":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"tn":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"idx":""}} [other_author] => [priority_top] => 3 [anchor_rubric] => [anchor_time] => [pos_in_the_feed] => 0 [other_data] => ) [681090] => article Object ( [absnum] => 681090 [numsup] => 0 [childs] => 0 [alias] => sin-pravljachoho-printsa-likhtenshtejna-kostjantin-raptovo-pomer-u-51-rik [title] => Син правлячого принца Ліхтенштейна Костянтин раптово помер у 51 рік [title_short] => [meta_title] => Син правлячого князя Ліхтенштейна Костянтин раптово помер у 51 рік [meta_keywords] => новини шоу-бізнесу, королівська родина, Принц Ліхтенштейна Костянтин, Костянтин Ліхтенштейнський [meta_description] => Принц Ліхтенштейна Костянтин раптово помер у 51 рік [seo_h1] => [seo_body] => [body] =>

Син правлячого князя (принца) Ліхтенштейна принца Костянтин раптово помер 52 року життя. Про це повідомляє видання HOLA! (Hello), посилаючись на заяву сім'ї.

Костянтин Ліхтенштейнський помер у вівторок, 5 грудня, але причин його смерті не називають. Його не стало через два роки після смерті матері Марії Аглаї Бонавентури Терезії фон унд цу Ліхтенштейн, яка померла від інсульту. Він був третьою дитиною Марії та принца Ганса-Адама II. Спадкоємцем престолу є старший брат Костянтина – принц Алоїс.

Принц Ліхтенштейнський був головою наглядової ради компанії Liechtenstein Group AG і членом ради директорів холдингу, яка займається управлінням та інвестує у компанії, що працюють по всьому світу в секторах сільського господарства та харчової промисловості, лісового господарства, відновлюваної енергетики та нерухомості. Син князя більше 23 років був одружений із графиною Марі. У пари троє дітей: принц Моріц, принцеса Джорджіна та принц Бенедикт.

 

 

[category] => 2850 [categories] => [categories_seo] => [type] => 2097152 [position] => 342738 [adate] => 1701947640 [publication_date] => [adate_day] => 1701907200 [approved] => 1 [langid] => 2 [created] => 1701947661 [changed] => 1701947679 [userid] => 40766 [redirect] => [views] => 0 [shares] => [comments] => [header] =>

Його не стало через два роки після смерті матері Марії Аглаї Бонавентури Терезії фон унд цу Ліхтенштейн, яка померла від інсульту.

[with_photo] => 1 [with_gallery] => 0 [with_video] => [imagealt] => youtube.com/LIECO Gmbh & Co KG [coordinates] => [extcode] => [user_changed] => 40766 [common_props] => [models_props] => [file] => [sources] => [references] => [authors] => [creator] => [files] => [gallery] => [images] => [props] => [tags] => [article_shares] => [article_childs] => [video] => [props_data] => [articles:protected] => articles Object *RECURSION* [childs_total] => 0 [alias32] => 4192600216 [indexed] => [reindexed] => 0 [cropdata] => {"art":{"main":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/image_2023-12-07_12-43-20.png","crop":{"x":"0","y":"0","w":"1920","h":"1024"},"action":"none","format":"original"},"news_big":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/image_2023-12-07_12-43-20.png","crop":{"x":"0","y":"0","w":"1920","h":"1002.6666666666666"},"action":"none","format":"original"},"chronicle":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/image_2023-12-07_12-43-20.png","crop":{"x":"671","y":"0","w":"720","h":"1080"},"action":"none","format":"original"},"tn2":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/image_2023-12-07_12-43-20.png","crop":{"x":"288","y":"0","w":"1438","h":"1080"},"action":"none","format":"original"},"news_cover":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/image_2023-12-07_12-43-20.png","crop":{"x":"155","y":"0","w":"1620","h":"1080"},"action":"none","format":"original"},"infographics":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"sx_mobile":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/image_2023-12-07_12-43-20.png","crop":{"x":"553","y":"0","w":"883","h":"1080"},"action":"none","format":"original"}},"gal":{"main":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"tn":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"idx":""}} [other_author] => [priority_top] => [anchor_rubric] => [anchor_time] => [pos_in_the_feed] => 0 [other_data] => ) [681086] => article Object ( [absnum] => 681086 [numsup] => 0 [childs] => 0 [alias] => na-odeshchini-cholovika-posadili-na-chotiri-roki-za-rujnuvannja-92-nahrobkiv [title] => На Одещині чоловіка посадили на чотири роки за руйнування 92 нагробків [title_short] => [meta_title] => Суд засудив на Одещині чоловіка до чотирьох років за руйнування надгробків [meta_keywords] => Одеська область, вандали, суд [meta_description] => У селі Татарбунарській територіальній громаді чоловік, який перебував під впливом алкоголю, понад тиждень систематично руйнував могильні плити, пошкодивши 92 надгробки. [seo_h1] => [seo_body] => [body] =>

В одному із сіл Татарбунарського територіального товариства Одеської області місцевого жителя засудили до чотирьох років позбавлення волі за пошкодження 92 надгробків. Про це повідомили у ГУ НП в Одеській області.

У грудні минулого року молодик, який перебував у стані сп'яніння, більше тижня систематично руйнував могильні плити на цвинтарі. За його словами, він мав неприязні стосунки з сім'ями померлих. Підсудний пояснив свою поведінку тим, що роботодавець довгий час не виплачував йому заробітну плату, і він вирішив висловити свою незадоволеність і агресивність у такий спосіб.

Під керівництвом прокуратури слідчі висунули звинувачення у нарузі над могилами згідно зі статтею 297 Кримінального кодексу України. Підсудного визнано винним, і суд виніс рішення про позбавлення волі на чотири роки.

На Миколаївщині дві п'яні учениці ліцею, 15 та 17 років, розбили надгробки на цвинтарі.

[category] => 2890 [categories] => [categories_seo] => [type] => 0 [position] => 342800 [adate] => 1701945720 [publication_date] => [adate_day] => 1701907200 [approved] => 1 [langid] => 2 [created] => 1701945731 [changed] => 1701946534 [userid] => 100311 [redirect] => [views] => 0 [shares] => [comments] => [header] =>

Молодик більше тижня систематично руйнував могильні плити на цвинтарі.

[with_photo] => 1 [with_gallery] => 0 [with_video] => [imagealt] => od.npu.gov.ua [coordinates] => [extcode] => [user_changed] => 50354 [common_props] => [models_props] => [file] => [sources] => [references] => [authors] => [creator] => [files] => [gallery] => [images] => [props] => [tags] => [article_shares] => [article_childs] => [video] => [props_data] => [articles:protected] => articles Object *RECURSION* [childs_total] => 0 [alias32] => 1315212139 [indexed] => [reindexed] => 0 [cropdata] => {"art":{"main":{"src":"\/img\/forall\/u\/1003\/11\/0(2).jpg","crop":{"x":"0","y":"276","w":"1200","h":"640"},"action":"none","format":"original"},"news_big":{"src":"\/img\/forall\/u\/1003\/11\/0(2).jpg","crop":{"x":"0","y":"340","w":"1200","h":"626.6666666666666"},"action":"none","format":"original"},"tn2":{"src":"\/img\/forall\/u\/1003\/11\/0(2).jpg","crop":{"x":"0","y":"75","w":"1200","h":"901"},"action":"none","format":"original"},"news_cover":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"infographics":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"}},"gal":{"main":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"tn":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"idx":""}} [other_author] => [priority_top] => [anchor_rubric] => [anchor_time] => [pos_in_the_feed] => 0 [other_data] => ) [681087] => article Object ( [absnum] => 681087 [numsup] => 0 [childs] => 0 [alias] => na-kijivshchini-politsejski-rozslidujut-pobittja-nepovnolitnoji-z-rokitnoho [title] => На Київщині поліцейські розслідують побиття 12-річної дівчини – побачили відео в інтернеті [title_short] => [meta_title] => На Київщині поліцейські розслідують побиття 12-річної дівчини – побачили відео в інтернеті [meta_keywords] => бійки Київщина, Драка Київщина [meta_description] => Що відомо про побиття дівчинки-підлітка на Київщині. В якому стані постраждала. [seo_h1] => [seo_body] => [body] =>

В одному із сіл Київської області - Рокитне - відбулась бійка між підлітками, в результаті якої 12-річна дівчинка отримала тілесні ушкодження. Як повідомили в пресслужбі Нацполіції України, відкрито кримінальне провадження за фактом хуліганства.

Про бійку поліціянти дізнались завдяки моніторингу мережі інтернет. Правоохоронці знайшли відео, на якому підлітки бʼють неповнолітню. На інцидент одразу відреагувала ювенальна превенція та оперативно встановила кривдниць. 

Надалі порушниць разом із батьками було запрошено до відділу поліції для надання пояснень. Наразі потерпіла знаходиться у лікарні, у подальшому медиками буде надана оцінка з приводу ступеня тяжкості тілесних ушкоджень. 

Слідчі Білоцерківського управління поліції Київщини розслідують кримінальне провадження за фактом хуліганства (ч.1 ст.296 ККУ).

У травні чоловік у Києві побив двох підлітків. Конфлікт стався у парку Партизанської слави у Дарницькому район. На відео, яке опублікували в телеграм-каналах, можна почути, що чоловік та жінка за кадром сварять підлітка за те, що він ображає маленьких дітей та вимагають вибачення. Підліток не розуміє, про що йдеться, та просить не чіпати його руками. 

[category] => 2890 [categories] => [categories_seo] => [type] => 4 [position] => 342800 [adate] => 1701945000 [publication_date] => [adate_day] => 1701907200 [approved] => 1 [langid] => 2 [created] => 1701945010 [changed] => 1701947175 [userid] => 58 [redirect] => [views] => 0 [shares] => [comments] => [header] =>

Наразі потерпіла знаходиться у лікарні.

[with_photo] => 1 [with_gallery] => 0 [with_video] => [imagealt] => kv.npu.gov.ua [coordinates] => [extcode] => [user_changed] => 35577 [common_props] => [models_props] => [file] => [sources] => [references] => [authors] => [creator] => [files] => [gallery] => [images] => [props] => [tags] => [article_shares] => [article_childs] => [video] => [props_data] => [articles:protected] => articles Object *RECURSION* [childs_total] => 0 [alias32] => 3413798647 [indexed] => [reindexed] => 0 [cropdata] => {"art":{"main":{"src":"\/img\/forall\/u\/0\/58\/3035256(6).jpeg","crop":{"x":"0","y":"33","w":"900","h":"480"},"action":"none","format":"original"},"news_big":{"src":"\/img\/forall\/u\/0\/58\/3035256(6).jpeg","crop":{"x":"0","y":"38","w":"900","h":"470"},"action":"none","format":"original"},"tn2":{"src":"\/img\/forall\/u\/0\/58\/3035256(6).jpeg","crop":{"x":"87","y":"0","w":"727","h":"546"},"action":"none","format":"original"},"news_cover":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"infographics":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"}},"gal":{"main":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"tn":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"idx":""}} [other_author] => [priority_top] => [anchor_rubric] => [anchor_time] => [pos_in_the_feed] => 0 [other_data] => ) [681081] => article Object ( [absnum] => 681081 [numsup] => 0 [childs] => 0 [alias] => ukrajinu-na-konkursi-misis-svitu-2023-predstavit-bahatoditna-mama-ta-druzhina-natshvardijtsja-olena-jelizarova [title] => Україну на конкурсі "Місіс Світу - 2023" представить багатодітна мама та дружина нацгвардійця Олена Єлізарова [title_short] => [meta_title] => Україну на конкурсі "Місіс Світу-2023" представить багатодітна мама та дружина нацгвардійця Олена Єлізарова [meta_keywords] => новини шоу-бізнесу, Місіс Міра, Місіс Міра 2024, Олена Єлізарова [meta_description] => Україну на "Місіс Світу-2023" представить багатодітна мама та дружина нацгвардійця [seo_h1] => [seo_body] => [body] =>

Україну на міжнародному конкурсі "Місіс Світу - 2023" представить 37-річна мама та дружина нацгвардійця Олена Єлізарова. Вона візьме участь у конкурсі замість переможниці "Місіс Україна Світ" Лани Малінської, яка не зможе поборотися за корону за сімейними обставинами. Про це повідомляється на сторінці всеукраїнського конкурсу у Instagram.

– [Конкурс] це ще один майданчик, на якому Україна може заявити про себе. Розповісти про нашу культуру та традиції, зробити більш помітними твори українських дизайнерів одягу та аксесуарів. Для мене велика честь та відповідальність представляти нашу країну у цей складний час, – зазначила Єлізарова.

Олена – дизайнер інтер'єрів та власниця власного бренду ювелірних виробів. Вона також написала дитячу казку та колискову, яку відзначили на конкурсі Global Music Awards у категорії "Краща пісня для дітей". Жінка одружена і виховує 4 дітей - трьох хлопчиків та дівчинку.

"Місіс Світу" засновано у 1985 році. За роки участі у конкурсі Україна лише одного разу виграла головний титул у 2009-му. У 2023 році конкурс відбудеться в США.

Фото: прес-служба конкурсу

Фото: прес-служба конкурсу

[category] => 2850 [categories] => [categories_seo] => [type] => 2097154 [position] => 342737 [adate] => 1701943080 [publication_date] => [adate_day] => 1701907200 [approved] => 1 [langid] => 2 [created] => 1701943082 [changed] => 1701945888 [userid] => 40766 [redirect] => [views] => 0 [shares] => [comments] => [header] =>

Олена поїде на конкурс замість переможниці "Місіс Україна Світ" Лани Малінської, яка не зможе поборотися за корону за сімейними обставинами.

[with_photo] => 1 [with_gallery] => 0 [with_video] => [imagealt] => прес-служба конкурсу [coordinates] => [extcode] => [user_changed] => 50354 [common_props] => [models_props] => [file] => [sources] => [references] => [authors] => [creator] => [files] => [gallery] => [images] => [props] => [tags] => [article_shares] => [article_childs] => [video] => [props_data] => [articles:protected] => articles Object *RECURSION* [childs_total] => 0 [alias32] => 2502502739 [indexed] => [reindexed] => 0 [cropdata] => {"art":{"main":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/image_2023-12-07_11-08-25 (2).png","crop":{"x":"0","y":"0","w":"1209","h":"645"},"action":"none","format":"original"},"news_big":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/image_2023-12-07_11-08-25 (2).png","crop":{"x":"0","y":"21","w":"1210","h":"631.8888888888889"},"action":"none","format":"original"},"chronicle":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/photo_2023-12-07_11-54-32.jpg","crop":{"x":"61","y":"0","w":"853","h":"1280"},"action":"none","format":"original"},"tn2":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/image_2023-12-07_11-08-25 (2).png","crop":{"x":"0","y":"0","w":"1073","h":"806"},"action":"none","format":"original"},"news_cover":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/image_2023-12-07_11-08-25 (2).png","crop":{"x":"1","y":"0","w":"1209","h":"806"},"action":"none","format":"original"},"infographics":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"sx_mobile":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/image_2023-12-07_11-08-25 (2).png","crop":{"x":"137","y":"0","w":"659","h":"806"},"action":"none","format":"original"}},"gal":{"main":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"tn":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"idx":""}} [other_author] => [priority_top] => [anchor_rubric] => [anchor_time] => [pos_in_the_feed] => 0 [other_data] => ) [681083] => article Object ( [absnum] => 681083 [numsup] => 0 [childs] => 0 [alias] => zelenskij-zvilniv-venislavskoho-vid-obovjazkiv-svoho-predstavnika-u-vr [title] => Зеленський звільнив Вениславського від обов'язків свого представника у ВР [title_short] => [meta_title] => Зеленський звільнив Вениславського з посади свого представника у ВР [meta_keywords] => Веніславський, нардеп, Верховна Рада [meta_description] => Причини звільнення нардепа Вениславського наразі невідомі. [seo_h1] => [seo_body] => [body] =>

Президент України Володимир Зеленський звільнив народного депутата Федора Вениславського з посади представника президента у Верховній Раді. Відповідний указ 7 грудня з’явився на сайті глави держави.

– Звільнити Вениславського Федора Володимировича від виконання обов'язків Представника Президента України у Верховній Раді України, – йдеться у тексті указу №812/2023.

Веніславський є народним депутатом від партії "Слуга народу" та членом Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Цю посаду він обіймав із 12 вересня 2022 року. До цього він уже обіймав аналогічну посаду представника президента, але у Конституційному суді.

Напередодні він заявляв, що в Україні готують законопроєкт, який передбачає вручення повісток електронною поштою та рекомендованим листом. Інформація про передачу рекомендованого листа буде надіслана до поштової скриньки, але сам лист із повісткою видаватиме особисто представники поштових служб, забезпечуючи надійну передачу вручну.

Політик був автором законопроєкту, спрямованого на відміну відстрочки від мобілізації для чоловіків віком від 30 років, які здобувають непослідовну вищу освіту або мають другу та наступні вищі освіти.

Також нардеп різко засуджував атаку нардепа від "Слуги народу" Мар'яни Безуглої на головкома Валерія Залужного і заявляв, що вона може становити реальну загрозу національній безпеці з огляду на її поведінку.

28 листопада народний депутат від фракції "Слуга народу" Мар'яна Безугла висловила критику на адресу головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного. Вона зауважила, що свої зауваження вона зробила з очевидних питань.

[category] => 2871 [categories] => [categories_seo] => [type] => 1024 [position] => 342800 [adate] => 1701942180 [publication_date] => [adate_day] => 1701907200 [approved] => 1 [langid] => 2 [created] => 1701942199 [changed] => 1701943996 [userid] => 100311 [redirect] => [views] => 0 [shares] => [comments] => [header] =>

Зеленський звільнив Вениславського з посади свого представника у Раді.

[with_photo] => 1 [with_gallery] => 0 [with_video] => [imagealt] => wikimedia.org [coordinates] => [extcode] => [user_changed] => 35577 [common_props] => [models_props] => [file] => [sources] => [references] => [authors] => [creator] => [files] => [gallery] => [images] => [props] => [tags] => [article_shares] => [article_childs] => [video] => [props_data] => [articles:protected] => articles Object *RECURSION* [childs_total] => 0 [alias32] => 2529781659 [indexed] => [reindexed] => 0 [cropdata] => {"art":{"main":{"src":"\/img\/forall\/u\/1003\/11\/\u0412\u0435\u043d\u0456\u0441\u043b\u0430\u0432\u0441\u044c\u043a\u0438\u0439_\u0424\u0435\u0434\u0456\u0440,_2019.jpg","crop":{"x":"0","y":"0","w":"3000","h":"1600"},"action":"none","format":"original"},"news_big":{"src":"\/img\/forall\/u\/1003\/11\/\u0412\u0435\u043d\u0456\u0441\u043b\u0430\u0432\u0441\u044c\u043a\u0438\u0439_\u0424\u0435\u0434\u0456\u0440,_2019.jpg","crop":{"x":"0","y":"11","w":"3000","h":"1567"},"action":"none","format":"original"},"tn2":{"src":"\/img\/forall\/u\/1003\/11\/\u0412\u0435\u043d\u0456\u0441\u043b\u0430\u0432\u0441\u044c\u043a\u0438\u0439_\u0424\u0435\u0434\u0456\u0440,_2019.jpg","crop":{"x":"273","y":"0","w":"2663","h":"2000"},"action":"none","format":"original"},"news_cover":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"infographics":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"}},"gal":{"main":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"tn":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"idx":""}} [other_author] => [priority_top] => [anchor_rubric] => [anchor_time] => [pos_in_the_feed] => 0 [other_data] => ) [681084] => article Object ( [absnum] => 681084 [numsup] => 0 [childs] => 0 [alias] => ukrenerho-zafiksuvalo-defitsit-elektroenerhiji-ta-zaklikalo-zaoshchadzhuvati [title] => Укренерго зафіксувало дефіцит електроенергії та закликало заощаджувати [title_short] => [meta_title] => Укренерго зафіксувало дефіцит електроенергії та закликало заощаджувати [meta_keywords] => Укренерго, дефіцит електроенергії [meta_description] => Через зниження температури та зростання споживання зафіксували дефіцит - 1,2% від добового обсягу споживання [seo_h1] => [seo_body] => [body] =>

Через похолодання та збільшення поживання в енергосистемі виник дефіцит. Про це повідомило Укренерго.

- З 11 до 19:00 для збалансування енергосистеми буде застосовано аварійну допомогу зі Словаччини, Румунії, Польщі. Споживайте електроенергію ощадливо! - закликали в національної енергетичної компанії.

Температура у четвер, 7 грудня, виявилася нижчою прогнозованої. Диспетчерський центр "Укренерго" зранку зафіксував перевищення прогнозованого рівня споживання на 2,7%. Це еквівалентно роботі двох додаткових блоків теплових електростанцій, але на електростанціях наразі немає вільних потужностей. 

- На деяких блоках теплоелектростанцій тривають ремонтні роботи, а сонячні електростанції не можуть працювати на максимумі своїх можливостей через щільну хмарність по всій країні, - зазначили в Укренерго.

Для уникнення відключень та підтримки балансу в енергосистемі Диспетчерський центр «Укренерго» змушений сьогодні залучити аварійну допомогу від операторів системи передачі електроенергії Словаччини, Румунії та Польщі з 11:00 до 19:00 потужністю 700 МВт. 

В Міністерстві енергетики України повідомили, що через зниження температури та зростання споживання фіксується дефіцит електроенергії - 1,2% від добового обсягу споживання.

Наприкінці листопада в Міненерго заявили, що не планують запроваджувати графіки відключення світла через похолодання.

[category] => 2898 [categories] => [categories_seo] => [type] => 9216 [position] => 342812 [adate] => 1701941520 [publication_date] => 1701941520 [adate_day] => 1701907200 [approved] => 1 [langid] => 2 [created] => 1701941367 [changed] => 1701944224 [userid] => 26073 [redirect] => [views] => 0 [shares] => [comments] => [header] =>

Через зниження температури та зростання споживання зафіксували дефіцит - 1,2% від добового обсягу споживання.

[with_photo] => 1 [with_gallery] => 0 [with_video] => [imagealt] => t.me/energyofukraine [coordinates] => [extcode] => [user_changed] => 35577 [common_props] => [models_props] => [file] => [sources] => [references] => [authors] => [creator] => [files] => [gallery] => [images] => [props] => [tags] => [article_shares] => [article_childs] => [video] => [props_data] => [articles:protected] => articles Object *RECURSION* [childs_total] => 0 [alias32] => 1770535946 [indexed] => [reindexed] => 0 [cropdata] => {"art":{"main":{"src":"\/img\/forall\/u\/260\/73\/photo_2023-12-07_11-09-04.jpg","crop":{"x":"0","y":"18","w":"1280","h":"682.6666666666666"},"action":"none","format":"original"},"news_big":{"src":"\/img\/forall\/u\/260\/73\/photo_2023-12-07_11-09-04.jpg","crop":{"x":"0","y":"21","w":"1279","h":"668"},"action":"none","format":"original"},"tn2":{"src":"\/img\/forall\/u\/260\/73\/photo_2023-12-07_11-09-04.jpg","crop":{"x":"90","y":"0","w":"1135.6945244956771","h":"853"},"action":"none","format":"original"},"news_cover":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"infographics":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"}},"gal":{"main":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"tn":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"idx":""}} [other_author] => [priority_top] => 1 [anchor_rubric] => [anchor_time] => [pos_in_the_feed] => 0 [other_data] => ) [681082] => article Object ( [absnum] => 681082 [numsup] => 0 [childs] => 0 [alias] => na-sumshchini-cherez-postijni-obstrili-rf-evakujuvali-zhiteliv-18-sil- [title] => На Сумщині через постійні обстріли РФ евакуювали жителів 18 сіл [title_short] => [meta_title] => На Сумщині через постійні обстріли РФ евакуювали жителів 18 сіл [meta_keywords] => Сумщина евакуація [meta_description] => Жителів скількох населених пунктів евакуювали на Сумщині. Скільки ще населених пунктів підлягають евакуації. [seo_h1] => [seo_body] => [body] =>

З початку російської агресії на Сумщині повністю евакуювали жителів 18 сіл. Після евакуації контроль над цими територіями передано Збройним силам України, розповів «Укрінформу» голова Сумської обласної адміністрації Володимир Артюх.

За його словами, на в’їздах та виїздах до цих сели встановлені блокпости. Доступ до них контролюється ЗСУ.

Володимир Артюх зазначив, що мешканці за необхідності можуть здійснювати візити до своїх будинків. Він також відзначив, що в області оголошена евакуація ще з 115 населених пунктів.

Наголошується, що у Сумській області діє 51 громада, з яких 15 перебувають в зоні бойових дій, що становить третину області. Згідно з висновками голови обласної адміністрації, російські обстріли мають найбільший вплив на шість громад, які щоденно стають об'єктом обстрілів.

- Зараз під час евакуації ми успішно вивезли понад 700 дітей з небезпечної зони, що становить більше половини дітей, які там проживають, - додав Артюх, висловлюючи занепокоєння щодо ситуації в області через трівалі обстріли з боку російських військ.

Він нагадав, що влітку 2023 року на Сумщині було оголошено евакуацію з 5-кілометрової зони, і незважаючи на це, багато людей відмовляються покидати небезпечні території.

[category] => 2898 [categories] => [categories_seo] => [type] => 0 [position] => 342811 [adate] => 1701940740 [publication_date] => [adate_day] => 1701907200 [approved] => 1 [langid] => 2 [created] => 1701940780 [changed] => 1701942181 [userid] => 58 [redirect] => [views] => 0 [shares] => [comments] => [header] =>

Мешканці можуть потрапити до своїх будинків тільки через блокпости ЗСУ.  

[with_photo] => 1 [with_gallery] => 0 [with_video] => [imagealt] => t.me/UkrzalInfo [coordinates] => [extcode] => [user_changed] => 35577 [common_props] => [models_props] => [file] => [sources] => [references] => [authors] => [creator] => [files] => [gallery] => [images] => [props] => [tags] => [article_shares] => [article_childs] => [video] => [props_data] => [articles:protected] => articles Object *RECURSION* [childs_total] => 0 [alias32] => 119573215 [indexed] => [reindexed] => 0 [cropdata] => {"art":{"main":{"src":"\/img\/forall\/u\/0\/58\/3035256(8).jpg","crop":{"x":"0","y":"86","w":"1280","h":"682.6666666666666"},"action":"none","format":"original"},"news_big":{"src":"\/img\/forall\/u\/0\/58\/3035256(8).jpg","crop":{"x":"0","y":"93","w":"1279","h":"668"},"action":"none","format":"original"},"tn2":{"src":"\/img\/forall\/u\/0\/58\/3035256(8).jpg","crop":{"x":"72","y":"0","w":"1137","h":"854"},"action":"none","format":"original"},"news_cover":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"infographics":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"}},"gal":{"main":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"tn":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"idx":""}} [other_author] => [priority_top] => [anchor_rubric] => [anchor_time] => [pos_in_the_feed] => 0 [other_data] => ) [681076] => article Object ( [absnum] => 681076 [numsup] => 0 [childs] => 0 [alias] => vitalij-kozlovskij-pokazav-jak-vihljadav-u-18-rokiv [title] => Віталій Козловський показав, як виглядав у 18 років [title_short] => [meta_title] => Віталій Козловський показав, як виглядав у 18 років [meta_keywords] => новин шоу-бізнесу, Віталій Козловський, Віталій Козловський на початку кар'єри [meta_description] => Віталій Козловський показав, як на початку кар'єри [seo_h1] => [seo_body] => [body] =>

Співак Віталій Козловський, який зараз захищає Україну на передовій, показав, як виглядав на початку кар'єри. Артист виклав у сторіс Instagram кадр, зроблений 20 років тому. На фото Козловський знятий ще з довгим волоссям, а поряд із ним сидить український дизайнер Ірина Джус.

- 20 років тому! Тоді я ще не знав, що на мене чекає попереду, – зазначив артист.

Ймовірно, знімок було зроблено за часів проєкту "Шанс" у 2003 році. Після перемоги в шоу виконавець почав працювати з продюсером Ігорем Кондратюком, з яким у 2011-му зі скандалом розірвав ділові відносини. Останній заборонив співаку виконувати 49 пісень, написаних під час їхньої співпраці.

У червні цього року Козловського мобілізували до ЗСУ. Після проходження навчання у лавах бригади швидкого реагування Національної гвардії "Рубіж" у Київській області він прийняв присягу і вирушив на фронт. 17 жовтня артист повідомив, що звільнився з лав Нацгвардії, щоб продовжити військову службу в іншій структурі.

Фото: instagram.com/vkozlovsky_music

[category] => 2850 [categories] => [categories_seo] => [type] => 2097154 [position] => 342736 [adate] => 1701939420 [publication_date] => [adate_day] => 1701907200 [approved] => 1 [langid] => 2 [created] => 1701939474 [changed] => 1701941754 [userid] => 40766 [redirect] => [views] => 0 [shares] => [comments] => [header] =>

На знімку, знятому 20 років тому, молодого артиста знято разом із дизайнером Іриною Джус.

[with_photo] => 1 [with_gallery] => 0 [with_video] => [imagealt] => instagram.com/vkozlovsky_music [coordinates] => [extcode] => [user_changed] => 35577 [common_props] => [models_props] => [file] => [sources] => [references] => [authors] => [creator] => [files] => [gallery] => [images] => [props] => [tags] => [article_shares] => [article_childs] => [video] => [props_data] => [articles:protected] => articles Object *RECURSION* [childs_total] => 0 [alias32] => 335433020 [indexed] => [reindexed] => 0 [cropdata] => {"art":{"main":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/408261399_18298926898182513_400714301306736873_n.jpg","crop":{"x":"0","y":"288","w":"1080","h":"576"},"action":"none","format":"original"},"news_big":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/408261399_18298926898182513_400714301306736873_n.jpg","crop":{"x":"0","y":"296","w":"1080","h":"564"},"action":"none","format":"original"},"chronicle":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/408261399_18298926898182513_400714301306736873_n.jpg","crop":{"x":"0","y":"0","w":"900","h":"1350"},"action":"none","format":"original"},"tn2":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/408261399_18298926898182513_400714301306736873_n.jpg","crop":{"x":"0","y":"109","w":"1080","h":"811"},"action":"none","format":"original"},"news_cover":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/408261399_18298926898182513_400714301306736873_n.jpg","crop":{"x":"0","y":"184","w":"1080","h":"720"},"action":"none","format":"original"},"infographics":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"sx_mobile":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/408261399_18298926898182513_400714301306736873_n.jpg","crop":{"x":"0","y":"15","w":"1080","h":"1321"},"action":"none","format":"original"}},"gal":{"main":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"tn":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"idx":""}} [other_author] => [priority_top] => [anchor_rubric] => [anchor_time] => [pos_in_the_feed] => 0 [other_data] => ) [681075] => article Object ( [absnum] => 681075 [numsup] => 0 [childs] => 0 [alias] => v-ukrajini-vpershe-zafiksovano-novij-vid-ptakhiv-jakij-meshkaje-u-ssha-ta-kanadi [title] => В Україні вперше зафіксовано новий вид птахів, який мешкає у США та Канаді [title_short] => [meta_title] => У Черкасах помітили птицю, яка мешкає в Америці [meta_keywords] => Черкаси, птахи, Коловодник жовтогий [meta_description] => У Черкасах виявлено рідкісний вид птиці – коловодник жовтоногий, незвичайний для регіону та України, який зазвичай мешкає в Америці. [seo_h1] => [seo_body] => [body] =>

У Черкасах помітили раніше невідомий вид птахів, а саме коловодника жовтоногого. Цей вид птиці виявився незвичним не лише для Черкащини, а й для всієї України, оскільки зазвичай він живе в Америці. Про це розповів Суспільне орнітолог та директор навчально-наукового інституту природничих та аграрних наук Черкаського національного університету Максим Гаврилюк.

– Птаха помітили на мілководді річки Дніпро у Черкасах під час проведення бердвочингу (спостереження за птахами. – Ред.), – розповів Гаврилюк.

Орнітолог зазначив, що цей випадок унікальний тим, що коловодник жовтоногій мешкає в Північній Америці, включаючи США та Канаду, а взимку переміщається на Південь.

Жовтоногі коловодники (лат. Tyrannus melancholicus) походять із сімейства тиранових. Їхній природний ареал – від південно-західних США до центральної Аргентини. Мешкають у різноманітних середовищах, віддаючи перевагу відкритим ландшафтам, садам і паркам. Середня тривалість їхнього життя становить близько 7 років.

Вони є всеїдними хижаками, харчуючись комахами, павуками та дрібними хребетними. Жовтоногі коловодніки відомі своєю агресивною природою, захищаючи свою територію від інших птахів.

У День доброти 13 листопада військові на півдні України врятували червонокнижного птаха

 

[category] => 2898 [categories] => [categories_seo] => [type] => 4 [position] => 342810 [adate] => 1701938700 [publication_date] => [adate_day] => 1701907200 [approved] => 1 [langid] => 2 [created] => 1701938732 [changed] => 1701941585 [userid] => 100311 [redirect] => [views] => 0 [shares] => [comments] => [header] =>

Орнітологи помітили у Черкасах коловодника жовтоногого.

[with_photo] => 1 [with_gallery] => 0 [with_video] => [imagealt] => wikipedia.org [coordinates] => [extcode] => [user_changed] => 35577 [common_props] => [models_props] => [file] => [sources] => [references] => [authors] => [creator] => [files] => [gallery] => [images] => [props] => [tags] => [article_shares] => [article_childs] => [video] => [props_data] => [articles:protected] => articles Object *RECURSION* [childs_total] => 0 [alias32] => 4141860083 [indexed] => [reindexed] => 0 [cropdata] => {"art":{"main":{"src":"\/img\/forall\/u\/1003\/11\/1280px-Lesser_Yellowlegs.jpg","crop":{"x":"0","y":"26","w":"1280","h":"682.6666666666666"},"action":"none","format":"original"},"news_big":{"src":"\/img\/forall\/u\/1003\/11\/1280px-Lesser_Yellowlegs.jpg","crop":{"x":"0","y":"64","w":"1279","h":"668"},"action":"none","format":"original"},"tn2":{"src":"\/img\/forall\/u\/1003\/11\/1280px-Lesser_Yellowlegs.jpg","crop":{"x":"107","y":"0","w":"1135.6945244956771","h":"853"},"action":"none","format":"original"},"news_cover":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"infographics":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"}},"gal":{"main":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"tn":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"idx":""}} [other_author] => [priority_top] => [anchor_rubric] => [anchor_time] => [pos_in_the_feed] => 0 [other_data] => ) [681077] => article Object ( [absnum] => 681077 [numsup] => 0 [childs] => 0 [alias] => na-kharkivshchini-shist-ljudej-zahinulo-vnaslidok-dtp-z-troma-avtivkami [title] => На Харківщині шість людей загинуло внаслідок ДТП із трьома автівками [title_short] => [meta_title] => На Харківщині шість людей загинуло внаслідок ДТП з трьома автівками [meta_keywords] => ДТП на Харківщині [meta_description] => Шість людей загинуло внаслідок ДТП з трьома автівками у Харківській області - фото [seo_h1] => [seo_body] => [body] =>

Шість людей загинуло внаслідок ДТП із трьома автівками у Харківській області. Про це повідомила Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

- Біля села Новопавлівка Ізюмського району зіштовхнулись відразу 3 автомобілі: легковик, мікроавтобус та вантажівка. Рятувальники за допомогою спеціального інструменту вирізали з понівечених автівок постраждалих та тіла загиблих, - йдеться на сторінці ДСНС України у Facebook.

За даними ДСНС, п'ять людей отримали травми, усіх госпіталізовано до лікарень. Як пише Суспільне Харків, поранених троє, вони у тяжкому стані шпиталізовані до 4 лікарні, розказав директор центру екстреної медичної допомоги Віктор Забашта. Ушпиталені 33-, 53- та 54-річний чоловіки мають закриті черепно-мозкові травми, переломи кінцівок та ребер, повідомила речниця Харківської ОВА Олена Шаповал. Виклик до рятувальників про ДТП надійшов о 07:25 7 грудня, розповів речник ДСНС Харківщини Євген Василенко.

У поліції Харківської області повідомили, що аварія сталася на трасі неподалік села Новопавлівка. Зіткнулися Nissan Primastar, вантажівка TATRA та Mitsubishi.

25 листопада в ДТП на Вінниччині загинули четверо людей.

[category] => 2890 [categories] => [categories_seo] => [type] => 2 [position] => 342798 [adate] => 1701938460 [publication_date] => 1701938460 [adate_day] => 1701907200 [approved] => 1 [langid] => 2 [created] => 1701938274 [changed] => 1701942214 [userid] => 26073 [redirect] => [views] => 0 [shares] => [comments] => [header] =>

Біля села Новопавлівка Ізюмського району зіштовхнулись легковик, мікроавтобус та вантажівка.

[with_photo] => 1 [with_gallery] => 0 [with_video] => [imagealt] => t.me/police_kh_region [coordinates] => [extcode] => [user_changed] => 26073 [common_props] => [models_props] => [file] => [sources] => [references] => [authors] => [creator] => [files] => [gallery] => [images] => [props] => [tags] => [article_shares] => [article_childs] => [video] => [props_data] => [articles:protected] => articles Object *RECURSION* [childs_total] => 0 [alias32] => 2586024351 [indexed] => [reindexed] => 0 [cropdata] => {"art":{"main":{"src":"\/img\/forall\/u\/260\/73\/photo_2023-12-07_10-30-03.jpg","crop":{"x":"0","y":"174","w":"1599","h":"853"},"action":"none","format":"original"},"news_big":{"src":"\/img\/forall\/u\/260\/73\/photo_2023-12-07_10-30-03.jpg","crop":{"x":"0","y":"182","w":"1600","h":"835.5555555555555"},"action":"none","format":"original"},"tn2":{"src":"\/img\/forall\/u\/260\/73\/photo_2023-12-07_10-30-03.jpg","crop":{"x":"1","y":"0","w":"1597.6945244956771","h":"1200"},"action":"none","format":"original"},"news_cover":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"infographics":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"}},"gal":{"main":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"tn":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"idx":""}} [other_author] => [priority_top] => [anchor_rubric] => [anchor_time] => [pos_in_the_feed] => 0 [other_data] => ) [681079] => article Object ( [absnum] => 681079 [numsup] => 0 [childs] => 0 [alias] => v-rf-rozkazali-podrobitsi-smerti-kivi-joho-vbili-dvoma-postrilami [title] => В РФ розказали подробиці смерті Киви – його ліквідували двома пострілами [title_short] => [meta_title] => В РФ розказали подробиці смерті Киви – його вбили двома пострілами [meta_keywords] => Кива, подробиці ліквідації Киви [meta_description] => Що відомо про ліквідацію Киви - подробиці від РФ. Скільки пострілів зробили у держзрадника. [seo_h1] => [seo_body] => [body] =>

Екснардеп Верховної Ради Ілля Кива був вбитий у Московській області під час прогулянки. На тілі колаборанта, ліквідацію якого вже підтвердили в ГУР, було два кульових поранення. Поруч знайдено дві пістолетні гільзи, повідомляє слідком РФ у Telegram.

Наголошується, що інцидент стався в парку, прилеглому до котеджного селища. Хто стріляв, наразі невідомо. Кива загинув на місці.

Слідчі вилучили змиви, гільзи та проводять обстеження автомобіля та номера готельного номера, де перебував Кива. Справа передана на розслідування до Служби розслідувань особливо важливих справ СК Росії в Московській області. Зазначено, що тривають експертизи та робиться все можливе для виявлення винних.  

Про ліквідацію зрадника стало відомо напередодні – 6 грудня. У СБУ згодом підтвердили, що ліквідували Киву, який з початку повномасштабної війни став на бік агресора і перебрався до Росії.

У березні 2023 року Ківу позбавили мандату під час голосування на пленарному засіданні Верховної Ради України. Генеральна прокуратура звинуватила ексдепутата у державній зраді та завданні шкоди державі. У листопаді того ж року Личаківський районний суд Львова виніс обвинувальний вирок, відправивши Ківу за ґрати на 14 років із конфіскацією майна за трьома статтями Кримінального кодексу, зокрема за статтею про державну зраду.

[category] => 2890 [categories] => [categories_seo] => [type] => 0 [position] => 342799 [adate] => 1701938400 [publication_date] => [adate_day] => 1701907200 [approved] => 1 [langid] => 2 [created] => 1701938437 [changed] => 1701941147 [userid] => 58 [redirect] => [views] => 0 [shares] => [comments] => [header] =>

Держзрадник помер на місці. 

[with_photo] => 1 [with_gallery] => 0 [with_video] => [imagealt] => УНИАН [coordinates] => [extcode] => [user_changed] => 35577 [common_props] => [models_props] => [file] => [sources] => [references] => [authors] => [creator] => [files] => [gallery] => [images] => [props] => [tags] => [article_shares] => [article_childs] => [video] => [props_data] => [articles:protected] => articles Object *RECURSION* [childs_total] => 0 [alias32] => 2478463330 [indexed] => [reindexed] => 0 [cropdata] => {"art":{"main":{"src":"\/img\/forall\/u\/0\/58\/3035256(7).jpg","crop":{"x":"0","y":"60","w":"1140","h":"608"},"action":"none","format":"original"},"news_big":{"src":"\/img\/forall\/u\/0\/58\/3035256(7).jpg","crop":{"x":"0","y":"66","w":"1139","h":"595"},"action":"none","format":"original"},"tn2":{"src":"\/img\/forall\/u\/0\/58\/3035256(7).jpg","crop":{"x":"86","y":"0","w":"968","h":"727"},"action":"none","format":"original"},"news_cover":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"infographics":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"}},"gal":{"main":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"tn":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"idx":""}} [other_author] => [priority_top] => [anchor_rubric] => [anchor_time] => [pos_in_the_feed] => 0 [other_data] => ) ) [categories] => [count_sql] => SELECT COUNT(DISTINCT a.absnum) cnt FROM articles a /* /ua/sport/a650760-uels-ukraina-1-0-vse-reshil-avtohol-jarmolenko-posle-udara-bejla */ WHERE a.approved = 1 and a.langid = 2 and NOT a.type & (32) and category IN (2829,2836,2850,2860,2871,2883,2890,2898,2921) AND adate < UNIX_TIMESTAMP() AND adate >= 1701861738 [dictsdata] => Array ( ) ) 1
Завантажити ще

Уельс – Україна: 1-0, все вирішив автогол Ярмоленко після удару Бейла

Уельс – Україна: 1-0, все вирішив автогол Ярмоленко після удару Бейла
Фото: REUTERS/Rebecca Naden

Фатальною для українських хлопців стала 34 хвилина гри. Здавалося б, прохідний штрафний, на пристойному віддаленні від наших воріт. Але до м'яча підходить легенда футбольного Уельсу Гарет Бейл. Все-таки цей футболіст має якусь незрозумілу «чуйку». Начебто б і непомітний був до цього моменту, а свою справу зробив. Навіс, удар, голова Ярмоленка опинилася на шляху м'яча, і він (м'яч) зрадницьки рикошетить та влітає у сітку. Протистояння двох капітанів у цьому епізоді закінчилося не на користь нашого лідера. Якась моторошна іронія долі.

Адже починалося все дуже непогано. Відчувалася зарядженість футболістів України. Одразу побігли вперед. Вже на 3-й хвилині ми забиваємо гол. Чи не зарахували. Зінченко пробив до свистка арбітра. Далі Україна продовжувала загострювати ситуацію, на 12-й хвилині Яремчук виходить віч-на-віч, але свій шанс не використовує. 40-а хвилина, роздратований власною помилкою Ярмоленко здавалося б заробляє чистий пенальті, отримавши по ногах у штрафному майданчику господарів. Думалося, що VAR все покаже. Але іспанський арбітр Матеу Лаос вирішив, що фолу в цій ситуації не було.

Наші трохи знітилися, але продовжували битися до останньої хвилини. Другий тайм проходив у взаємно гострих атаках та тримав у напрузі до фінального свистка арбітра. Серія замін, проведена Олександром Петраковим, додала гостроти, але до реальної реалізації так і не дійшло. Міг відзначитись Довбик, реактивний Мудрик, заряджений Ярмоленко, феєричний Зінченко. Не доля. На жаль.

На підсумковий турнір ЧС-2022 їде збірна Уельсу (єдиний раз у своїй вони брали участь у ньому 1958 року). Ми залишилися за крок від мрії. А ось за команду зовсім не соромно, хлопці бились із першої до останньої секунди. І щирі сльози, що змиваються зливою – тому зайве свідчення.