0
19 квiтня
Завантажити ще

Україна в перший день Дефлімпіади-2021 виборола 6 золотих медалей

Національна збірна України у перший змагальний день Дефлімпіади-2021 виборола 9 медалей. З них 6 золотих, 2 срібних та 1 бронзову, повідомили у Національному комітеті спорту людей з інвалідністю.

Розпочала збірна день з «золота» в дебютному виді спорту - велоспорті. Чемпіонкою у спринті на дистанціі 1000м стала Топчанюк Єлисавета. Протягом дня золоті медалі також здобули: Карина Янчук (куміте, вагова категорія 68 кг), Олександр Махно (куміте, вагова категорія 84 кг) Олександр Черняєв (ката).

Срібні нагороди: ката командна чоловіки- Олександр Кальник, Олександр Черняєв, Олександр Тритяк, а також Микола Пантюшин (куміте, вагова категорія 84 кг).

Відмітилась і національна дефлімпійська збірна команда з плавання, що завоювала 2 золоті та 1 бронзова медалі. Золоті медалі вибороли: Султанов Ілля ( 50 м батерфляй), а також чоловіча естафета 4х100 м вільним стилем - Зіненко Іван, Карниш Артем, Адамович Владислав, Якубовський Ростислав, Литвиненко Олексій, Султанов Ілля, Коломієць Олексій, Дудник Максим.

Бронзову медаль завоювала Терещенко Ірина - 200 м комплексним плаванням.

XXIV літні Дефлімпійські ігри серед спортсменів з порушеннями слуху стартували у місті Кашіас-ду-Сул (Бразилія).  Вони будуть тривати до 15 травня.

Новини по темі: спорт карате