0
26 квiтня
Завантажити ще

Україна виборола ще дев'ять нагород на Паралімпіаді

Четвертий день зимових Паралімпійських ігор у Пекіні приніс Україні дев'ять нагород. Усі вони були отримані у різних класах біатлонних перегонів на 10 км. Тільки синьо-жовті кольори майоріли над п'єдесталом поваги одразу у двох видах програми, повідомили у прес-службі НОК України.

Нагороди у жінок серед учасниць із поразкою опорно-рухового апарату (клас стоячі):

• золото - Ірина Буй,
  • срібло – Олександра Кононова,
  • бронза – Людмила Ляшенко.

У чоловіків, які змагалися у категорії з порушенням зору, за представниками України залишилася перша п'ятірка. При цьому Віталій Лук'яненко (клас B3, гайд Бабар) став дворазовим чемпіоном Паралімпіади-2022.

Компанію на п'єдесталі йому склали Анатолій Ковалевський (клас B2, гайд Мукшин) та Дмитро Суярко (клас B2, гайд Никонович).

Віце-чемпіонами Парилімпіади, здобувши свою другу та третю медалі Пекіна-2022 відповідно, стали Григорій Волчинський (клас LW8) та Оксана Шишкова (клас B2, гайд Марченко). Бронзу виборов Тарас Радь (клас LW12).

Зараз на рахунку збірної України 17 медалей - 6 золотих, 7 бронзових та 4 срібних. Україна посідає друге місце у турнірній таблиці після Китаю, спортсмени якого вибороли 27 медалей.

Паралімпіада триватиме до 13 березня. У ній не беруть участь спортсмени з РФ, їх усунули через те, що Росія розв'язала війну проти України.

Новини по темі: Паралімпіада Пекін