0
4 травня

Україна виборола ще чотири медалі в перший день Паралімпіади-2022 і, як і раніше, лідирує

За підсумками першого дня Паралімпійських ігор у Китаї збірна України очолює медальний залік. У скарбничці нашої збірної – 7 медалей: 3 золоті, 3 срібні та одна бронзова. Усі медалі отримані у парабіатлоні та спринтерські перегони у трьох категоріях – сидячи, стоячи і для паралімпійців із порушеннями зору.

У змагання спортсменів із порушеннями зору Україна зайняла весь п'єдестал: золото- Віталій Лук'яненко, срібло – Олександр Казик, бронза – Дмитро Суярко.

• Жіночий спринт (порушення зору) золото у Оксани Шишкової.
  • Чоловічий спринт стоячи – золото Григорій Вовчинський.
  • Чоловік спринт, сидячи – срібло у Тараса Радя.
  • Жіночий спринт стоячи – срібло у Людмили Ляшенко.

Друге місце у медальному заліку займає збірна Китаю – 8 медалей: 2 золоті та по три срібні та бронзові. Замикає трійку лідерів збірна Канади – 3 медалі: по одній золотій, срібній та бронзовій.

Паралімпіада триватиме до 13 березня. У ній не беруть участь спортсмени з РФ, їх усунули через те, що Росія розв'язала війну проти України.