0

Пекін-2022. Останні українські спортсмени завершили виступи на Олімпіаді

Дві українські лижниці Марина Анцибор та Вікторія Олех взяли участь у марафоні на 30 км в заключний день Олімпійських Ігор у Пекіні.

Проте, очікувано за медалі, вони поборотися не зуміли. Перший номер нашої лижної команди Марина Анцибор завершила гонку на 37-му місці з відставанням від лідера +10:30.3, а Вікторія фінішувала 58-ю серед 63-х учасників. Поступилася вона першому місцю понад 20 хвилин.

Перемогу в гонці здобула норвежка Тереза Йохауг, з перемоги якої і розпочиналася ця Олімпіада. Вона пройшла дистанцію за 1:24.54,0 та випередила срібного призера американку Джессі Діггінс майже на дві хвилини. Цікавою була боротьба за бронзову медаль. Її на останньому кілометрі упустила шведка Ебба Андерссон, яка всю дистанцію йшла третьою, але на фініш сил не вистачило і її з'їв пелетон. В результаті, третє місце дісталося фінській лижниці Кертту Нісканен.