0
24 квiтня

Пекін-2022. Останню біатлонну гонку виграв норвежець Йоганнес Бьо. Підручний та Пріма - у третій десятці

Завершальну гонку олімпійської програми - чоловічий мас-старт - виграв норвежець Йоганнес Бьо. Для нього це четверта золота медаль на цій Олімпіаді та п'ята взагалі.

Друге місце посів шведський біатлоніст Мартін Понсілома. Бронзову медаль завоював Ветле Шостад Крістіансен (Норвегія).

У цій гонці взяли участь два українці - Дмитро Підручний та Артем Пріма.

Підручний після чистої першої стрільби невдало відпрацював на другому вогневому рубежі, здійснивши три промахи. Далі Підручний ще промахнувся чотири рази. На фініш він прийшов 24-м.

Прыма також невдало працював на вогневих рубежах, настрілявши загалом, як і Підручний, 7 промахів у цій гонці. У результаті Пріма третій з кінця.