0

Пекін-2022. Визначились перші півфіналісти хокейного турніру

Збірні Словаччини та Росії з хокею вийшли у півфінал хокейного турніру на Олімпійських Іграх у Пекіні.

У першому чвертьфінальному матчі чоловічого хокейного турніру збірна США у серії булітів поступилася Словаччині. Основний час та овертайм завершилися з рахунком 2:2. У серії булітів перемогла збірна Словаччини.

Словацькі хокеїсти вдруге в історії вийшли у півфінал Олімпійських ігор. Вперше це сталося на Іграх у Ванкувері у 2010 році. Тоді у півфіналі вони програли Канаді (2:3), а у матчі за третє місце – Фінляндії (3:5).

Суперник команди з півфіналу стане відомим пізніше. Після 1/4 фіналу команди розподілять згідно з рейтингом на груповому етапі — найкраща збірна з решти зіграє з найгіршою, друга — з третьою. Словаччина посідає восьме місце в рейтингу.

У другому півфіналі збірна Росії насилу обіграла збірну Данії 3:1. У складі росіян відзначилися Вадим Шипачов, Микита Нестеров та В'ячеслав Войнов, який реалізував більшість. Данці відповіли точним кидком Франса Нільсена.

Новини по темі: Хокей олімпіада-2022 Пекін