0
18 квiтня

Пекін-2022. Норвезький день на Олімпіаді - три золоті, п'ять медалей

Збірна Норвегії відривається у загальнокомандному медальному заліку, і її вже не зупинити.

15 лютого - національний день Норвегії на Олімпійських Іграх у Пекіні. Вони вибороли п'ять медалей, три з яких - найвищого достоїнства.

Збирати медалі норвежці почали рано-вранці, коли сноубордист Монс Ройсланд завоював срібло в дисципліні Біг-Ейр у сноуборді. До речі, на цьому змагання зі сноуборду на Олімпіаді завершено. Раніше ми повідомляли, що першу історичну медаль у цьому виді спорту завоював Китай.

Далі норвежці відзначилися золотом у біатлонній естафеті, причому медаль прилетіла несподівано. Подарунок норвежцям зробив росіянин Латипов, котрий на останньому рубежі поїхав на два кола.

Після розбірок у біатлоні російсько-норвезька битва перенеслася на ковзанярський спорт. У фіналі естафети норвежці випередили команду ОКР, яка у півфіналі встановила світовий рекорд, перемігши США.

Ну і насамкінець норвежець Йорген Граабак виграв золото у змаганнях з лижного двоборства. Срібним призером став його співвітчизник Йєнс Лураас Офтебро.

Тепер у загальному заліку у Норвегії 12 золотих, 7 срібних та 7 бронзових медалей. На другому місці йде збірна Німеччини – 8-5-2, на третьому США – 7-6-4.