Завантажити ще

Українська олімпійська чемпіонка Оксана Баюл прокоментувала допінг росіянки Валієвої

Українська олімпійська чемпіонка Оксана Баюл прокоментувала допінг росіянки Валієвої
Фото: Olympics.com

Перша українська чемпіонкаОлімпійських Ігор фігуристка Оксана Баюл прокоментував провалений допінг-тест російської фігуристки Камілі Валії.

- Про Тутберідзе (тренер Валієвої) та мілдронаті – риба завжди гниє з голови… Ось так і у неї федерація винна – листи не надіслали. Який лист і куди надсилати? Мілдронат заборонено для прийому дітям віком до 18 років. Ця фраза означає те, що в будь-якій діяльності, найчастіше колективній, якщо щось йде не так, то винне в цьому найвища ланка.

Не дуже ним мої інтерв'ю подобалися. Як у воду дивилася, – зауважила Баюл.

Учора стало відомо, що Міжнародний олімпійський комітет (МОК) подав апеляцію до Спортивного арбітражного суду (CAS) на рішення РУСАДА про скасування тимчасового усунення Валієвої від Олімпіади.

Причиною усунення стала наявність у допінг-тесті спортсменки забороненого препарату триметазидину. Справу Валієвої розгляне спеціальна комісія до початку особистого турніру на Іграх, який стартує 15 лютого.

Оксана Баюл – українська фігуристка, чемпіонка Олімпійських Ігор-1994 у Ліллехаммері, чемпіонка світу (1993) та дворазова чемпіонка України (1993, 1994).