25 вересня
Завантажити ще

Український гірськолижник Іван Ковбаснюк: Я ще не відійшов, емоції мене переповнюють

Український гірськолижник Іван Ковбаснюк: Я ще не відійшов, емоції мене переповнюють
Фото: НОК України

Український гірськолижник Іван Ковбаснюк прокоментував 14-е місце у комбінації на Олімпіаді-2022 у Пекіні.

- У мене була мета тільки доїхати, я не показував ту їзду, яку хотів. Перше завдання – доїхати трасу, бо я маю досвід і дуже багато невдач.

У мене такими маленькими кроками, але йде. Дуже радий представляти нашу країну. Я ще не відійшов, емоції мене переповнюють.

Це вже восьмий день, я дуже змучений, у мене зі спиною проблеми. Я задоволений, що я витримав, – важко, у душі, всюди. Сьогодні дуже погано спав, важливість цього змагання лише забудеш, а воно знову повертається. Борешся, борешся - потім відпускаєш, і все класно, а потім знову повертається. Загалом все чудово.

У мене є два вихідні. Сподіваюся, що я оновлюсь і все ще попереду. Я щасливий представляти таку націю. Терпимо, все подолаємо. Тим, хто терпить увесь час, навіть коли здається, що вже все, але  відчиняються нові двері, коли хочеться опустити руки. Ідемо до кінця, – розповів Іван в інтерв'ю UA: Перший.

У найзахоплюючому виді програми гірськолижного спорту – комбінації – 28-річний спортсмен із Закарпаття Іван Ковбаснюк фінішував на 14-му місці.

Це другий найкращий результат в історії незалежної України після 12-го місця Миколи Скрябіна на Іграх у Нагано-1998 (теж у комбінації). Для наших реалій це космічний результат. До цього Ковбаснюк на чемпіонатах світу лише раз увійшов до тридцятки найсильніших (на ЧС-2021 у слаломі став 30-м).