0

Пекін-2022. Фаворити валяться, шведи цим користуються

На Олімпійських Іграх у Пекіні в розпалі третій день змагань, який знову приносить сенсації та несподіванки.

Триразовий олімпійський чемпіон Пхьончхана-2018 норвезький лижник Йоханнес Клебо посідає 40 місце та програє 9 хвилин Олександру  Большунову. Золоті медалі беруть країни Південної півкулі - Австралія та Нова Зеландія.

Норвегія валиться, США ніяк не можуть завоювати золоту медаль, а ось шведи зробили ривок. Жодного дня без золотої медалі.

Першого дня змагань у фристайлі перемагає (у могулі) Вальтер Вольберг. У Пхьончхані-2018 він був лише 21-м. Учора в ковзанярському спорті Нільс ван дер Пул обігнав нідерландців на дистанції 5000 метрів. А щойно 29-річна Сара Хектор перемогла у гігантському слаломі, до цього спортсменка не мала ані олімпійських медалей, ані перемог на чемпіонатах світу.

Цікаво, що третьою у гігантському слаломі стала представниця Швейцарії Лара Гут-Бехрамі, дружина футболіста Валона Бехрамі – першого, хто зіграв на 4 чемпіонатах світу з футболу за збірну Швейцарії.

Залік з медалей

1. Швеція 3 0 0
2. Росія 2 2 2
3. Норвегія 2 0 1

Цікаво, що Ігри тільки розпочалися, а Швеція вже зібрала більше золотих медалей, ніж вісім років тому в Сочі-2014, де здобула лише дві золоті медалі – обидві в естафетних лижних перегонах.

Новини по темі: Олімпіада Швеція Пекін