0

Пекін-2022. Євген Марусяк пробився в фінал змагань у стрибках із трампліну

На Олімпійських іграх у Пекіні-2022 відбулася кваліфікація у стрибках на лижах із нормального трампліну у чоловіків.

Україну в цьому виді змагань представляли два спортсмени, ще один Віталій Калініченко підхопив коронавірус і поки що залишається в Києві.

У кваліфікаційних стрибках взяли участь 53 спортсмени. Для виходу у фінал потрібно було потрапити до топ-50. Тобто не опинитися серед трьох найгірших.

Так, лідер нашої збірної Євген Марусяк показав 48-й результат та пробився у фінал змагань.

А ось інший представник України, 17-річний Антон Корчук стрибнув невдало і посів 52 місце.

Якщо чоловіки лише змагалися у кваліфікації, то жінки вже розіграли медалі. Українських дівчат у стрибках із трампліну немає.

Золото у дівчат виграла словенка Урша Багатай. Срібним призером стала німкеня Катаріна Альтхаус. Третьою стала ще одна представниця Словенії Ніка Крижнар.