0
16 квiтня

«Прометей» переміг єрусалимський «Хапоель» у матчі-відповіді плей-ін ЛЧ

Слобожанський "Прометей" провів другий матч серії плей-ін Ліги чемпіонів проти єрусалимського "Хапоеля".

Перша зустріч у Єрусалимі завершилася перемогою "Хапоеля" над "Прометеєм" з рахунком 95:70. Оскільки це серія до двох перемог, українським баскетболістам потрібно було просто перемагати, а не відігравати різницю.

З перших хвилин гри на майданчику точилася рівна боротьба і на велику перерву команди пішли за рівного рахунку. Після ізраїльська команда спробувала піти у відрив, але у четвертій чверті чемпіон України у запеклій боротьбі вирівняв становище, а в овертаймі на останній секунді вирвав перемогу завдяки точному триочковому кидку Кріса Доу.

Рахунок у серії до двох перемог став 1:1. Вирішальний матч за вихід у наступну стадію турніру відбудеться у Єрусалимі в четвер, 27 січня.

Прометей - Хапоель 82:79 (20:20, 16:16, 17:24, 22:15, 7:4 ОТ)

Прометей: Кеннеді (20 + 9 підбирань), Білан (13 + 7 підбирань), Стефенс (13 + 5 підбирань), Харрісон (10), Доу (9), Петров (6), Липовий (5), Сидоров (4), Лукашов (2), Мішула.

Хапоель: Адамс (25), Сегев (4 + 6 підбирань), Браймо (21 + 8 підбирань), Гейтс (0 + 7 підбирань), Обасохан (12 + 5 підбирань + 7 передач), Воркман (4), Егбуну (5 + 8 підбирань), Доврат (8), Аріель.

Переможець пари отримає місце у топ-16 турніру та зіграє у групі К проти іспанської "Унікахи", румунського "Клужу" та переможця пари плей-ін "Ігокеа" – "Остенде".

Новини по темі: Баскетбол Прометей