0
16 квiтня

Перед матчем Камерун – Комори на Кубку Африки в тисняві загинули щонайменше 7 людей

За миті до старту гри 1/8 фіналу Кубка Африки з футболу між збірними Камеруну та Коморських островів (2:1) біля стадіону сталася тиснява, що завершилася трагічно, - повідомляє LSI Africa.

Ешелон уболівальників хотів протиснутись на стадіон до початку поєдинку, і охорона не змогла стримати фанатів та навести лад.

Під час події деякі люди падали, інші наступали на них. Кілька людей знепритомніли, травмованих відвезли до лікарні.

LSI Africa пише, що у тисняві загинули не менше 7 людей. Журналіст Associated Press Роб Харріс повідомляє щонайменше про 6 загиблих.

Сам матч теж увійде до історії. Коморські острови вийшли на поле з номінальним захисником Чакером Аль-Хадуром у воротах (половина команди підхопила коронавірус), а на сьомій хвилині залишилися у меншості після вилучення капітана Наджима Абду.

Камерун забезпечив перевагу після голів Карла Екамбі та Венсана Абубакара. Комори скоротили розрив у рахунку на 81-й хвилині після ефектного гола зі штрафного у виконанні Юссуфа Мшангами, але зачепитися за нічию не змогли.