Завантажити ще

Троє футболістів "Динамо" захворіли на коронавірус і не поїхали на тренувальний збір

Троє футболістів

Київське «Динамо» на першому зборі втратило чотирьох гравців через коронавірус. Медичний департамент надав інформацію щодо проблем у команді з COVID-19 та травмованими гравцями. Про це 17 січня повідомляє офіційний сайт "Динамо".

Центральний захисник Денис Попов продовжує реабілітацію після травми коліна та на кілька днів вирушив до Бельгії, де проходить курс відновлення.

Три гравці команди – Олександр Караваєв, Ілля Забарний та Ілля Шкурін – не прибули на збір, оскільки їх останні тести на коронавірус COVID-19 дали позитивний результат.

Вінгер команди Карлос де Пена переніс COVID-19 під час відпустки на батьківщині та також працює за індивідуальною програмою над відновленням фізичних кондицій.

Нападник Артем Бесєдін продовжує відновлювальний процес і поки що працює за індивідуальною програмою.

Раніше повідомлялося, що Андрій Шевченко, який начебто вже здолав коронавірус, повторно склав позитивний тест. А український воротар "Реала" Андрій Лунін тричі за останні 14 місяців перехворів на коронавірус. Крім того, українська фігуристка Марія Андрійчук знялася з чемпіонату Європи, оскільки склала позитивний тест на COVID-19.