0
18 квiтня

Олімпійські чемпіони французи розгромили збірну України на гандбольному Євро-2022

Збірна України зазнала другої поразки на гандбольному Євро-2022, що проходить в Угорщині та Словаччині.

Після стартової поразки від збірної Сербії 23:31 для виходу до наступного раунду українцям треба було сподіватися лише на диво! Протиставити олімпійським чемпіонам французам навряд чи ми щось могли спочатку.

Вже з перших хвилин зрозуміли, що розгрому уникнути не вдасться. Французи легко розкривали українську оборону, а нашим дуже важко давалися занедбані м'ячі. Цікаво, що на перерву ми пішли з тим самим рахунком (11:17), що й проти сербів.

Другу половину зустрічі наші хлопці розпочали активно, і завдяки двом м'ячам нашого лідера Горіги подумалося, що не все так погано. Однак незабаром Горігу видалили і гра нашої збірної розклеїлася. Французи перемогли із різницею +13. Втім, це не антирекорд на чемпіонатах Європи для нашої збірної. Ми програвали -14 збірній Німеччини.

У понеділок, 17 січня, Україна зустрінеться з Хорватією, проте ця гра вже матиме для нас формальний характер.