Завантажити ще

Сергій Стаховський завершив кар'єру: Дякую, теніс, це було по-справжньому!

Сергій Стаховський завершив кар'єру: Дякую, теніс, це було по-справжньому!
Фото: instagram.com/stako_s/

Український тенісист Сергій Стаховський офіційно оголосив про завершення професійної спортивної кар'єри. Про це він повідомив у своєму Інстаграмі.

- Подорож у тисячу матчів починається з одного удару. Дякую, теніс, це було по-справжньому, – написав тенісист, опублікувавши кілька кадрів зі свого архіву.

У листопаді 2021 року Стаховський оголосив про завершення кар'єри у збірній України. Тоді він звернувся до вболівальників з прощальною промовою, в якій наголосив, що стояти на турнірах під прапором України для нього завжди була честю, а також подякував своїй дружині Анфісу та батькам, які підтримували його протягом усієї професійної кар'єри. Останній свій тенісист провів 11 січня, зазнавши поразки у першому раунді кваліфікації Australian Open. українець програв Джей-Джей Вульфу (3:6, 4:6)

За 20 років у тенісі Сергій Стаховський провів 881 матч та здобув 449 перемог. Серед них – перемога у чотирьох одиночних титулах АТР та сім перемог на змаганнях категорії ATP Challenger Tour. За свою кар'єру спортсмен потрапляв у світовий рейтинг, зайнявши 31 позицію і заробивши понад 5,5 мільйона доларів призових коштів.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Sergiy Stakhovsky/Стаховський (@stako_s)