0
Завантажити ще

«Київ-Баскет» видав неймовірний камбек та переміг німецький «Крайльсхайм» у матчі Кубка Європи ФІБА

Київ-Баскет" переміг удома німецький "Крайльсхайм" у третьому турі другого групового етапу Кубка Європи ФІБА – 73:71.

У турнірній таблиці суперники йшли ноги в ноги, тому перемога в матчі була дуже важливою для обох у плані виходу до чвертьфіналу.

"Київ-Баскет" впевнено розпочав поєдинок і першу чверть виграв 20:16 Проте далі українська команда розслабилася, програла другу та третю та розпочала заключну з рахунком 50:58.

Але цього вечора київська публіка несамовито підтримала хлопців і в заключній чверті "Київ-Баскет" видав приголомшливий перформанс. Киянам вдалося відіграти досить великий розрив, точно кидати свої штрафні (особливо намагався Кеффі) та перешкоджала німцям у виконанні їхніх кидків. Останню чверть вдалося виграти з різницею в 10 очок, нівелювавши рахунок попередніх чвертей - 73:71. Тепер можна і про чвертьфінал помріяти.

Кубок Європи ФІБА. Другий раунд. Група J.

"Київ-Баскет" - "Крайльсхейм" - 73:71 (20:16, 16:23, 14:19, 23:13).

«Київ-Баскет»: Вудсон (6 очок + 2 підбирання + 1 перехоплення), Кефі (20+4+3), Вашингтон (13+6+1), Б. Томпсон (3+0+0), Гарретт (14) +9+2), Скапінців (6+5+1), Войналович (0+1+0), Свінг (6+6+6), Анікієнко (5+1+0), Іванов, Тиртишник, Ковальов (0+ 4+0).

Новини по темі: Баскетбол Київ-Баскет