18 травня
Завантажити ще

DCH Ярославського та BGV Буткевича підтримають WINTER CUP 2022 від телеканалів "Футбол 1/2/3"

DCH Ярославського та BGV Буткевича підтримають WINTER CUP 2022 від телеканалів
Фото: metalist.ua/

Президент ФК «Металіст» Олександр Ярославський та президент ФК «Полісся» Геннадій Буткевич підтримали ініціативу телеканалів «Футбол 1/2/3» провести у зимове міжсезоння у Туреччині виставковий турнір Winter Cup 2022.

Група DCH Олександра Ярославського та BGV Group Геннадія Буткевича як офіційні партнери змагання профінансують необхідні організаційні витрати та призовий фонд для команд.

Олександр Ярославський: «Я завжди готовий підтримати будь-які починання, які йдуть на користь українському футболу та українським уболівальникам. Не тільки Євро-2012 чи Суперкубок УЄФА, а все, що допомагає підвищувати професійний рівень гравців та приносить радість фанатам.

І чудово, що цим шляхом я зустрів однодумців. Що стосується Winter Cup 2022, то це чудова ідея, і «Металіст» боротиметься за перемогу у чесній спортивній боротьбі на радість харків'янам».

Директор телеканалів «Футбол 1/2/3» Олександр Денисов так прокоментував організаційний аспект проведення турніру: «Телеканали Футбол дякують клубам-учасникам та нашим партнерам, які відгукнулися в короткі терміни і всебічно співпрацюють в організації матчів і самого турніру».

Winter Cup 2022 розпочнеться 3 лютого та триватиме 10 днів. У ньому візьмуть участь 2 клуби Першої ліги («Металіст» та «Полісся») та 2 клуби УПЛ («Верес» та «Чорноморець»).

Ідея цього унікального турніру полягає в тому, щоб дати змогу помірятися силами командам із різних ліг чемпіонату та різних регіонів нашої країни. Всі учасники Winter Cup 2022 динамічно розвиваються, показують високий рівень гри та добре помітні на українському футбольному просторі.

Місцем проведення турніру стане турецький Белек. Усі матчі транслюватимуться на телеканалах «Футбол», а навколотурнірні події – висвітлюватимуться на медіаресурсах телеканалів та клубів-учасників.