0

Шалений тур у серії "А". "Аталанта" Маліновського перемагає 6:2, "Рома" та "Ювентус" на двох забивають 7 м'ячів

Шалений тур у серії

У 8 матчах 21 туру чемпіонату Італії з футболу забито 32 м'ячі.

"Аталанта" Руслана Малиновського на виїзді перемогла Удінезе (6:2). Українець спочатку відзначився результативною передачею, а на 43-й хвилині довів рахунок до розгромного. Це шостий гол українця за Аталанту цього сезону.

"Аталанта" посідає четверте місце у чемпіонаті Італії. "Удінезе" розташувався на 14 позиції.

У надрезультативному поєдинку "Ювентус" переміг у Римі "Рому" 4:3.

У першому таймі господарі повели у рахунку 3:1. Проте гості змогли відігратися та вирвати перемогу. Відзначилися захисник Маттіа Де Шильо та півзахисники Мануель Локателлі та Деян Кулушевські. А на 81-й хвилині захисник "Ювентуса" Маттейс де Лігт отримав червону картку. На 83-й хвилині Пеллегріні не зміг реалізувати пенальті.

"Ювентус" набрав 38 очок і посідає п'яте місце у турнірній таблиці чемпіонату Італії з футболу. "Рома" (32) - на восьмій позиції.

Ще один великий рахунок було зафіксовано у зустрічі "Емполі" - "Сассуоло" - 1:5. Крім того, ще вчора Мілан на виїзді обіграв Венецію 3:0. А лідирувати у таблиці продовжує "Інтер", який обіграв "Лаціо" 2:1. "Інтер" випереджає "Мілан" на одне очко, але у "россо-нері" гра в запасі.